Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Site Kurallarını Düzenle

Apk-indir.com Site Kuralları :

1. Kullanıcı profilinizde, imzanızda ve mesajlarınızda kişi kurum ve kuruluşları tehdit edici, küfürlü ve zedeleyici ifadeler kullanmak yasaktır.

2. İlgisiz konular hakkında ilgisiz mesajlar göndermek yasaktır. Sitemizin arama fonksiyonu sayesinde ilgili konuyu rahatlıkla bulabilirsiniz.

3. Sitemiz tartışma platformu değildir. Kullanıcılar arasında karşılıklı tartışma yaşanması yasaktır.

4. Sitemiz üzerinde kişisel bilgilerin paylaşılması, site veya ürünlerin tanıtım ve satışı yasaktır.

5. Kullanıcı profilinizde bulunan E-posta edresiniz otomatik olarak E-posta listemize dahil olmaktadır. Site yönetimi tarafından sizlere E-posta gönderimini kabul etmiş sayılırsınız. Eğer E-posta almak istemiyorsanız profilinizden E-posta alımını iptal edebilirsiniz.

6. Siteye gönderdiğiniz mesajları tekrar tekrar göndermek (flood yapmak) yasaktır.

7. Site yönetimi neden belirtmeksizin kullanıcı kaydınızı silebilir veya IP'nizi yasaklayabilir.

8. Site yönetimi dilediği zaman site kurallarını değiştirme hakkına sahiptir.

9. Sitemizdeki materyaller tanıtım amaçlı yayınlanmaktadır. Sitemizde indirdiğiniz materyaller indirildikten 24 saat içerisinde silinmelidir. Silinmemesi durumunda her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir, Site yönetimi hiçbir sorumluluk kabul etmez. Sitemiz lisanslı ürünleri almanızı tavsiye etmektedir. Lisanslı ürünler güvenlik ve standartlar açısından kolaylıklar sağladığını unutmayınız.

10. Sitemiz tamamen ücretsizdir. Sitemizde zorunlu üyelik bulunmamaktadır. Kullanıcılar üye olmak veya olmamakta özgürdürler.

Faydalı olması dileğiyle.

Site ile ilgilenildiğinde dinlenilen müzikler :***