Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 3-10-2016, 22:04
Acemilere Yemek Tarifleri apk indir
Acemilere Yemek Tarifleri apk indir
Yemek Tariflerim beraberinde resimli ile leziz tarifler bundan sonra bir tık uzağınızda... Yemek Tariflerim programı beraberinde isterseniz bütün kategorilere değişli tarifleri, isterseniz 13 kategorideki en kullanışlı en hoş yemek tariflerini listeleyebilirsiniz. İstediğiniz vakit, istediğiniz mekanda, internetin çekmediği veya bulunmadığı hep mekanda bundan sonra yemek tariflerine basitce ulaşabileceksiniz. Seçtiğiniz tanımı incelerken isterseniz "şahıs Adedini Değiştir" seçeneğinden, girdiğiniz şahıs adedine bakarak otomatik şeklinde malzemelerin miktarlarını hesaplatabilirsiniz. İsterseniz onu "şahıs sayısı" üstüne tıklayarakta gerçekleştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-10-2016, 21:58
Tarif Sokağı apk indir
Tarif Sokağı apk indir
Değişik kategorilere değişli onlarca yemek tarifi beraberinde olabildiğince asan bir biçimde yemek yapma mevzusunda en toy insanın dahi lezzetli yemekler yapmasına imkan veren bir mobil programdır. Mobil uygulamamızın en büyük fonksiyonu internetsiz çalışmasıdır. Açıklayacak olursak uygulamayı bir kez indirdikten sonra internet bağlantınız olmasa dahi tarifleri ile aşamaları basitce görebilirsiniz. tanım Sokağı adında uygulamamızda kategorilere ayrılmış yemek tariflerine basitce bilgi sahibi olabilirsiniz. Yapmaya karar vermiş olduğunu tarifin içerisine girerek yemeğin fotoğrafını ile malzemelerini görebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-10-2016, 21:52
Keyifli Yemek Tarifleri apk indir
Keyifli Yemek Tarifleri apk indir
Yemek yapma mevzusunda zorlananlar ile değişik tarifler test etmek isteyenler amacıyla, hep birisi denenmiş ile son aşama lezzetli tatları beraberinde özgün yemek tarifleri, yapısında toplandı. Android programı sayede de, dilediğiniz mekanda tarifleri tetkik edebilir ile mutfakta keyifle bu tarifleri deneyebilirsiniz. Keyifli yemek tarifleri arasında hep damak zevkine elverişli bir yemek bulmak olabilir. İçeriğinde kullanabileceğiniz bir tanım defterine sahiptir olacaksınız. Beğendiğiniz tarifleri buraya not ederek, hep tatbik etmek istediğinizde basitçe tariflere defterden bilgi sahibi olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-10-2016, 18:03
Lezzet Ustası Yemek Tarifleri apk indir

Lezzet Ustası Yemek Tarifleri apk indir


Lezzet ustası; üyeleri tarafınca eklenen tariflerle sürekli aktüel olan, yorumlama yöntemi beraberinde tariflerin renk ile tad bakımından zenginleşmesini ile yepyeni tariflerin oluşmasını tanıyan dinamik bir yemek platformudur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-10-2016, 17:54
Hamur İşi Tarifleri apk indir
Hamur İşi Tarifleri apk indir

Tamamı biri birinden lezzetli onlarca tanım. Hazırlanışı da fazlasıyla asan. Hazırladığınız tanımı, çevrelerinizle paylaşıp, onların da bu lezzetleri tatmasını sağlayın. Yepyeni eklenen Tarif Tefteri fonksiyonu beraberinde bundan sonra fazlasıyla bundan sonra fonksiyonel duruma gelen uygulamamız, mutfak hayatınızda büyük basitlik sağlaması söz konusu. Tarif Tefteri fonksiyonu; tanım notlarınızı, cihazınızda program amacıyla ayrılan alanda saklar. bütünüyle erişimsiz ile sizlere özeldir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-10-2016, 17:50
Zomato - Yemek ve Restoranlar apk indir
Zomato - Yemek ve Restoranlar apk indir

Zomato yemek yiyebileceğin bölümleri aramak ile keşfetmek amacıyla kullanabileceğin en mükemmel program. Bu, bulunduğun şehirdeki yemeğe çıkabileceğin tüm bölümleri keşfedebileceğin, çekici bir biçimde tasarlanmış, kullanımı asan toplumsal bir restoran bulma uygulamasıdır. Hangi yerde yiyeceğine karar vermek amacıyla aktüel menülere, resimlere ile kulanıcı yorumlarına göz at, karar verdiğin yere gezmek amacıyla harita özelliğini değerlendir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-10-2016, 17:13
Hülya'nın Mutfağı Yemek Tarifi apk indir
Hülya'nın Mutfağı Yemek Tarifi apk indir

Selamlar, Hülya'nın Mutfağı Hülya ufak yemek tarifleri Android uygulamasıdır ve de internetsiz çalışır. 10 kategoride 550 yemek tarifi içerir. Elinizdeki malzemelerle tanım arayabilirsiniz. Kategorileri arasında pekçok tariften yararlanabilirsiniz. Yemek tarifleri arasında sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz yemek tariflerini favori listenize ekleyebilirsiniz. Tüm kategoriler ile yemek tarifleri bizzat resimleri beraberinde ilişkilendirilmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0