Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 20-06-2017, 20:31
Doğum günü Hatırlatma apk indir
Doğum günü Hatırlatma apk indir


Doğum günü Hatırlatma Uygulaması Doğum Günü Hatırlatma Android cihazınızdan idare etmek arkadaşlarınızın doğum günlerini destek olan bedava, kullanımı asan bir doğum günü yöneticisi programı. Doğum Günü Hatırlatıcı otomatik şeklinde ithal ile eşitler doğum kişilerden gelen ile özelleştirilmiş yorum ile alternatifler beraberinde bizzat doğum günü gösterir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2017, 20:09
Konuşan Namaz Öğretici apk indir
Konuşan Namaz Öğretici apk indirKonuşan Namaz Öğretici uygulamasında tüm vakit namazlarında size rehberlik ediyor. Namaz dualarını ve namaz kılmayı öğretiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2017, 20:02
Namaz Hocası ve Dini Bilgiler apk indir

Namaz Hocası ve Dini Bilgiler apk indirNamaz Hocası ve Dini Bilgiler uygulaması ile görsel olarak namazlar, abdest alma, dinimizin temel bilgileri yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2017, 19:58
Resimli Namaz Hocası apk indir

Resimli Namaz Hocası apk indir

Resimli Namaz Hocası uygulaması her yaştan kullanıcılara hitap etmektedir. Resimli Namaz Hocası uygulamasının resimli olması da kolaylık sağlamaktadır. Hem anlatım hem görsel olarak namaz kılmayı öğretir. Resimli Namaz Hocası uygulaması içerisinde namaz sureleri de bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-05-2017, 18:07
Simple GPS Locator - Tracker apk indir
Simple GPS Locator - Tracker apk indir


Simple GPS Locator - Tracker uygulamasında hiç bir kayıt gerekli değildir. Yalnızca bir google hesabınız olması yeterli gelmektedir. Arkadaşlarınızın ile aile fertlerinin yerini hemen mesafesini görebilirsiniz. Tamınlı cihazın enlem ile boylamını toplamak çok basit.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-05-2017, 18:04
Funa - Family Locator apk indir

Funa - Family Locator apk indir


Funa - Family Locator uygulaması ile aile bireylerinin konumlarını belirleme hakikat zamanlı şeklinde bulmanız amacıyla sunmaktadır. Şimdi sevdiklerinize güvenli bir biçimde hedefe ulaştık bilerek huzur olması planlandı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-05-2017, 17:58
Aile Konum - GPS Telefon Takip apk indir
Aile Konum - GPS Telefon Takip apk indir
Aile Konum - GPS Telefon Takip uygulaması Life360 ailenizin Konumunu Belirleyici, en gerçek sonuçları almanızı tanıyan kuvvetli bir konum belirleme Uygulamasıdır. Life360 Çevreler ile Life360 Yerler vb. fazlasıyla sayıda yepyeni bilhassa güncellenmiştir. Life360 Konum Belirleyici, en güncel GPS izleme teknolojisini kullanır. Çocuğu olan anne-babalar Life360 aile bireyleri Konum Belirleyici’yi seviyor, zira telefonlarındaki uygulamanın haritasına bakıp çocuklarının güvenli bir mekanda yahut bundan sonra eskiden belirlenen bir yere gitmekte veya eve dönmekte olduğunu bilmenin huzurunu yaşıyorlar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-05-2017, 17:52
Family Locator by Fameelee apk indir
Family Locator by Fameelee apk indir
Family Locator by Fameelee bakarak ailelere mucit cebinizde fazlasıyla mühim bir araçtır hakkıdır. Bu gece gündüz ailenin fertlerinin herhangi biriyle değinme esnasında tutmak amacıyla etkili bir cep telefonu mucit şeklinde yolda. Bu GPS izci programı sizlere aşık hep kişinin konumu haberli olmak istemeniz vaziyetinde en mükemmel bahistir. Family Locator by Fameelee bulucumuzu gerekmez düşünüyorsanız, yalnızca bizzat temel özellikleri ile işlevleri bilmiyorum. Fameelee mükemmel fonksiyonları ile seçenekleri yaygın bir seçme işlemi var. Okuldan gelen ufaklıklar tam yerini bulmak gerektiğinde etkindir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-05-2017, 13:15
Family Locator apk indir

Family Locator apk indir

Family Locator aile fertlerinin cep telefonları bulmak ile ihtiyacınız olan huzuru elde etmek amacıyla GPS telefon izleme teknolojisini kullanır yepyeni izci uygulaması. Family Locator izler kaytadan aile fertlerinin güvenliği mevzusunda endişelenmenize lazım hiç böylelikle bundan sonra asan ebeveyn denetimi yapmanızı sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-05-2017, 13:09
GPSme Friends & Family Tracker apk indir

GPSme Friends & Family Tracker apk indirGPSme Friends & Family Tracker pratik ile kati GPS izleme vasıtası ile arkadaşlarınızı kolaylıkla bulmuş olursunuz!
Devamı
  • Yorumlar: 0