Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 8-06-2016, 23:57
PES Club Manager Apk indir

PES Club Manager Apk indir

Evren çapında bir popülerliğe sahiptir Pro Evolution Soccer markasının teni maç oyunu PES CLUB MANAGER'da hayallerinizin takımını kurun! 5.000'in üstünde lisanslı oyuncu ile göz alıcı 3 boyutlu maçlar sizleri bekliyor! Oyuncularınızı seçip antrenman yaptırın, bizzat kulüp evinizi inşa edip takımınıza taktik talimatları vererek evdendeki en mükemmel kulüp menajeri olun!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2015, 13:31
TRT Spor Dijital Apk indir


TRT Spor Dijital Apk indir


TRT Spor kanalı dijital dergisi karşınızda spor dünyasındaki gelişmeleri uygulama sayesinde takip edebileceksiniz. TRT Spor Dijital, TRT Spor Dijital indir, TRT Spor Dijital apk, TRT Spor Dijital uygulaması, TRT Spor Dijital yükle, Android TRT Spor Dijital dergisi
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2015, 13:05
Süper Lig Futbol Apk indir

Süper Lig Futbol Apk indir
Futbol sonuçları ile skor vaziyeti gol olduğunda otomatik şeklinde güncellenmektedir. Herhangi bir muamele yapmanız gerekmez. İstediğiniz haftanın skorlarına ile gol bilgilerine bir tıkla fazlasıyla asan ulaşmanızı sunmaktadır. Haftanın uygulaması açıklandığında, açıklamalar otomatik şeklinde güncellenmektedir. Haftanın ayrıntılı programını görmek amacıyla haftanın sonuçları bölümünde telefonunuzu yatay tutmanız yeterlidir. Maçların görüntülerine harika Lig maç uygulamasından çıkmadan YouTube'tan basitce ulaşmanızı sunmaktadır. Maçlarla alakadar başka görüntülere böylece bilgi sahibi olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2015, 12:57
Sporx Apk indir

Sporx Apk indir
Sporx'in yepyeni Android uygulamasıyla en son spor haberleri bundan sonra parmaklarınızın ucunda. maç, basketbol, tenis ile motor sporları başta olmak amacıyla en son spor haberleri, Türkiye ile Avrupa maç liglerinden skor durumları, fikstürler ile capcanlı skorlar Sporx sürati ile kalitesiyle cebinizde. Geliştirilmiş Takımım bölümüyle, renklerine gönül vermiş olduğunu takımınızla alakadar bütün gelişmelerden fazlasıyla süratli bir biçimde haberli olup ile karşılaşmalarını yakından izleme yapabilirsiniz. yaygın iddaa içeriği, video ile galerileriyle Sporx bütün spor ihtiyacınızı karşılayacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2015, 12:52
Spor Toto Süper Lig Cepte Apk indir

Spor Toto Süper Lig Cepte Apk indir
Süper Lig sezonlarının skor vaziyeti (umumi, iç saha, çevresel saha), fikstür ile futbol detaylarına ulaşabilir, hem de futbol detaylarından capcanlı futbol anlatımlarını izleme yapabilirsiniz. Süper Lig beraberinde alakadar aktüel haberlere erişebilirsiniz. Aktüel İddaa programını program arasından tetkik edebilir, futbol kodlarına bakarak sorgulama yapıp maçların bahis oranlarına erişebilirsiniz. hem de maçlarla alakadar (varsa) istatistiksel malumatlara bilgi sahibi olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2015, 12:47
Sahadan Canlı Sonuçlar Apk indir
Sahadan Canlı Sonuçlar Apk indir

Sahadan beraberinde capcanlı neticeler hemen cebinizde. Maç ile Basketbol, bütün evren liglerini izleme edebilirsiniz, iddaa heyecanını aralıksız hep yerde yaşayın. futbol, ekip ile at yarışı bildirimlerini alın. Sahadan Canlı Sonuçlar, Sahadan Canlı Sonuçlar indir, Sahadan Canlı Sonuçlar yükle, Sahadan Canlı Sonuçlar apk, Sahadan Canlı Sonuçlar uygulaması, Android Sahadan Canlı Sonuçlar uygulaması
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2015, 12:43
Passolig Apk indir

Passolig Apk indir
Türk futbolunda yepyeni bir dönem başlamış oldu; PASSOLİG dönemi! Passolig Kart PASSOLİG Kart, taraftarların sevdikleri beraberinde beraber itimat içerisinde stadyumlara gidebilmelerini ile istedikleri karşılaşmayı hep türlü olumsuzluktan uzak, huzurla izlemelerini sağlamakta! Hem kulüplere, hatta taraftarlarına büyük fırsatlar ile ayrıcalıklar kazandıran PASSOLİG Kart beraberinde, Türk futbolu maddi kazancın birlikte, tribün huzurunu ile güvenliğini de maksimize ederek, yaşanmış olan pek fazlasıyla olumsuzluğu da eskide bırakıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2015, 12:30
NTV Spor - Sporun Adresi Apk indir

NTV Spor - Sporun Adresi Apk indir

Spor haberciliğinin kaynak noktası NTV Spor, yepyeni uygulamasıyla siz neredeyseniz yanınızda. Anlık İleti (Push Notification), son dakika gelişmeleri, en son haberler, naklen yayın, capcanlı puan, capcanlı futbol anlatımı ile detayları, önde gelen liglerin özetleri NTV Spor Android programında. İsterseniz haberleri ile futbol detaylarını toplumsal medya hesaplarınızdan paylaşabilir gelişmeleri bizzat etrafınıza ulaştırabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2015, 12:26
NTVSpor.net Tablet Apk indir

NTVSpor.net Tablet Apk indir

Türkiye'nin önder spor portalı NTVSpor.net'in Android Tablet programı. en son haberleri, capcanlı sonuçları, futbol istatistiklerini, liglerin skor durumları ile fikstürlerini izleme edebileceğiniz uygulamada resim ile video galerilerine de bilgi sahibi olabilirsiniz. Haber ile makalelere program üstünden yapacağınız yorumlarla destekte bulunabilir; NTV Spor naklen yayınını izleyebilir, NTV Spor Radyo'yu dinleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2015, 12:23
Mackolik Canlı Sonuçlar Apk indir

Mackolik Canlı Sonuçlar Apk indir

Mackolik beraberinde capcanlı neticeler hemen cebinizde. Maç ile Basketbol, bütün evren liglerini izleme edebilirsiniz, iddaa heyecanını aralıksız hep yerde yaşayın. futbol, ekip ile at yarışı bildirimlerini alın. Mackolik Canlı Sonuçlar, Mackolik Canlı Sonuçlar indir, Mackolik Canlı Sonuçlar uygulaması, Mackolik Canlı Sonuçlar yükle, Mackolik Canlı Sonuçlar apk, Android Mackolik Canlı Sonuçlar uygulaması
Devamı
  • Yorumlar: 0