Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler
Kim Arıyor? Arayan Kimliği Apk indir

Kim Arıyor? Arayan Kimliği Apk indir
Kim Ariyor - Mobil telefonunuzdan sizleri kim arıyor öğrenin
Kim Ariyor - 1,5 milyarın üstünde numaranın davet bilgisini bulun
sebep ÇAĞRI TANIMLAMA?
Kim arıyor? bundan sonra eski asla görüşmediğiniz bir şahıs yahut şirketten bir çağrıya yanıt verdiğinizi – ile cevapsız sorgulama aldığınızı – hayaledin.
Kim Ariyor – davet Tanımlama Uygulamasıyla arayanın kim olduğunu anında görebilirsiniz. Kim Ariyor, telefon çalarken ekranınızda adı, adresi ile başka malumatları anında görüntüler. Bu da çağrıya gerçek hazırlanmanız, hem de reddetmeye karar vermeniz anlamına gelir. mükemmel!
Kim Ariyor NE YAPAR?
Kim Ariyor, hem ayrıcalıklı kişiler hem şirketler baresinde, çağrılarla alakadar Arayan Kimliğini gösterir. Telefon numaralarını arayın, arzu edileyen çağrıları engel olun ile telefonunuz çalarken kimin aradığını tespit edebilirsiniz!
45 milyonun üstünde şahıs, özlerini arayanları saptamak amacıyla Kim Ariyor kullanır. Kullanıcılarımızın çoğu Android yahut iPhone kullanıcılarıdır.
Kim Ariyor ÖZELLİKLERİ
➢ ÇAĞRI TANIMLAMA: şahıs listenizde numara yoksa sizleri kimin aradığını merak etmeyin. Kim Ariyor - davet Tanımlama Uygulamasıyla bundansonra arayan kişiyi hakikat zamanlı şeklinde tespit yapabilirsiniz.
➢ ÇAĞRILARI ENGELLEME: Can sıkıcı telefonla pazarlama, arzu edileyen çağrılar ile başka arzu edileyen kişilerden kaçının. Kim Ariyor - davet Tanımlama Uygulamasıyla çağrıları engel olun.
➢ NUMARA sorgulama: Bir numaranın arkasındaki şahıs yahut şirketin ismini, adresini yahut ticari bilgilerini tespit edebilirsiniz. Kim Ariyor - davet Tanımlama Uygulamasıyla evren çapında 1,5 milyarın üstünde davet numarasının haberleşme bilgilerini tespit yapabilirsiniz.
➢ KİŞİ LİSTESİ YEDEKLEME: yepyeni bir telefona geçtiğinizde kişilerinizi kaybetmekten sıkıldınız mı? Kim Ariyor - davet Tanımlama Uygulamasının Yedekleme işleviyle bir bundan sonra bir kişinin numarasını kaybetmeyeceksiniz.
➢ KİŞİ LİSTESİ GÜNCELLEME: Numaralar ekleyerek telefonunuzun şahıs listesini isim ile adres bilgisiyle basitce zenginleştirin. Kim Ariyor - davet Tanımlama Uygulamasıyla telefon rehberinizde saklamak istediğiniz kişilerin yepyeni numaralarını ile profillerini ekleyebilirsiniz.
➢ PROFİLİM: Kim Ariyor - davet Tanımlama programında profilinizi güncelleyerek aradığınızda başka kullanıcıların gördüğü adınızı yönetin. berrak ile kusursuz bir saygınlığı muhafaza etmek amacıyla veritabanı bilgilerimizde arzu edileyen takma adlarını silin.
➢ EKRAN AYARLARI: program ayarlarında hangi ekranların görüntüleneceğini, davet tanımlama penceresinin konumunu ile açıklama ekranının ne denli süreyle görüntüleneceğini seçebilirsiniz.
Kim Arıyor? Arayan Kimliği, Kim Arıyor? Arayan Kimliği apk, Kim Arıyor? Arayan Kimliği indir, Kim Arıyor? Arayan Kimliği uygulaması, Android Kim Arıyor? Arayan Kimliği
Kim Arıyor? Arayan Kimliği Apk indirKim Arıyor? Arayan Kimliği Apk indirKim Arıyor? Arayan Kimliği Apk indir

android apk indir


DOSYALAR


Kim-Ariyor-Arayan-kimligi-4.0.30.apk [6,89 Mb] (İndirme: 23216)
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 27969
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.

Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.