Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 30-05-2017, 18:01
GPS cep telefon numarası takip apk indir
GPS cep telefon numarası takip apk indirGPS cep telefonu numarası izleme bir fazlasıyla gerçek ile süratli bir biçimde dost yerini bulmanıza destek olmak amacıyla tasarlanmıştır. Arkadaşınızın telefon numarasını kullanarak arkadaşlarınızı izleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-02-2017, 21:31
Antik uygarlıklar apk indir

Antik uygarlıklar apk indir


Çok önceden uygarlıkların en büyüleyici hikayeler ile muammadır ve unutmak olmaz gözlerinizin ön tarafında. Medeniyetler bölümde detaylı şeklinde, bizim şimdiki damgasını vuran en şaşırtıcı medeniyetlerin hikayeler hep keşfedeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-02-2017, 21:27
Antik Mısır apk indir

Antik Mısır apk indir


Antik Misir'dan günümüze değin ulaşmış bütün ürünleri detaylı bir şekilde inceleme ile açıklama edinmek isteyenlere yarayan bu uygulama ucretsiz şeklinde telefonunuza indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-09-2016, 19:54
Pegasus Hava Yolları Apk indir
Pegasus Hava Yolları Apk indir

Cep telefonunun aklını değerlendir, Pegasus atmosfer Yolları’nın Android uygulamasını yükle, teyyare seyahatine üzerine pekçok işlemi fazlasıyla asan ile süratli bir biçimde hallet. Gezmek dilediğin alan amacıyla uçuş alternatiflerini sorgula, en pahalı olmayan teyyare bileti beraberinde gezi etmenin ayrıcalığını yaşa. Uçakla gezi etmenin en büyük avantajı, dilediğin yere en kısa sürede gezmek olduğuna bakarak sebep havalimanında zaman kaybedesin ki? Check-in işlemini program üstünden yaparak en fazla olmayan 1 saatini havalimanında harcamaktan kurtulabilirsin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-06-2016, 03:25
TripAdvisor Apk indir
TripAdvisor Apk indir

TripAdvisor'dan milyonlarca gezi eden görüşü, fotoğrafı ile haritası. Şahane seyahatinizi planlayın ile yapmalısınız. Gezginlerce sağlanan 225 milyonun üzerindeki görüş ile yorum sayede TripAdvisor, gittiğiniz hep mekanda, en pahalı olmayan teyyare biletlerinin, en mükemmel otellerin, şahane restoranların ile yapılacak eğlendirici şeylerin bulunmasını kolaylaştırıyor. Hem de oteller, restoranlar ile Teyyare biletleri amacıyla rezervasyon seçenekleri ancak bir dokunma mesafesinde.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-06-2016, 12:08
Flightradar24 - Flight Tracker Apk indir
Flightradar24 - Flight Tracker Apk indir
Atmosfer trafik radar içine telefonunuzu yahut tabletinizi açın ile detaylı bir harita üstünde hakikat zamanlı şeklinde dünyanın hareket çevresinde uçakları görmek. veya gidiyor ile bundan sonra nereye öğrenmek amacıyla gökyüzünde bir düzlemde Android cihazı gelin. Uçuş Takibi - milyonlarca zaten flightradar24 kullanırken sebep bugün keşfedin. İzle uçakları detaylı harita üstünde hakikat zamanlı şeklinde hareket. Basitçe (artırılmış gerçeklik görünümü arka kamera, ivmeölçer ile manyetik sensör gerektirir) gökyüzüne adresinden işaretleme aygıtı tarafından havai uçan uçaklar tanımlayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-06-2016, 11:58
FlightAware Flight Tracker Apk indir
FlightAware Flight Tracker Apk indir

Android amacıyla FlightAware bedava, capcanlı uçuş izci ile uçuş vaziyeti programı! Bu program sizlere hakikat zamanlı uçuş durumunu takip etmek ile evren çapında herhangi bir ticari uçuş capcanlı harita uçuş pisti ile Amerika kombine Devletleri ile Kanada'da umumi havacılık (ayrıcalıklı charter, vb) görmenizi sunmaktadır. Uçak kaydı, havayolu, rota, uçuş numarası, havaalanı kodu veya kent çifti beraberinde izleyebilirsiniz. İzleme verileri tam uçuş bilgilerini ile NEXRAD radar kaplaması beraberinde tam görüntü haritalar içerir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-04-2016, 22:20
World Around Me Apk indir
World Around Me Apk indir

World Around Me - WAM - Çevresi baresinde hep şeyi bulmak isteyen turistler,turistler ile yerliler amacıyla şahane bir araçtır. Telefonunuz beraberinde yalnızca çevrenizdeki bölümleri işaretleyerek keşfedebilir, ile dünyanın herhangi bir yerinde evinizde vb. hissedebilirsiniz! Çevrenizdeki yerlere heyecanlı bir yolculuk yaptırması amacıyla WAM'a izin verin. Çevrenizdeki bütün pratik malumatları toplamaya başlaması ile telefonunuzda işaretlemesi amacıyla, WAM'ı çalıştırınız.!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2015, 06:27
Yandex.Navigasyon Apk indir

Yandex.Navigasyon Apk indir
Yandex.Navigasyon, sürücülerin en özgür yollardan gitmelerine yardıımcı olurlar. Program; rotaları, trafik yoğunluklarını ile hadiseleri hesaba katarak oluşturur. Rusya'da, Belarus'ta, Ukrayna'da ile Türkiye'de kullanıma açıktır. Navigasyon, hangiyerde ile ne vakit sapmanız gerektiğini sesle ile ekrandaki göstergeler sayesinde eskiden önerir. hem de yolunuz üstündeki trafik yoğunlukları, takriben varış saati ile amaç noktaya kaç kilometre bundan sonra gitmeniz gerektiğini gösterir. Moskova, Moskova bölgesi, Sankt-Peterburg; hem de Belarus, Ukrayna ile Türkiye'deki şehirler amacıyla hafif ile ayrıntılı 3D moduna içerisinde bulunan vektör şemaları kullanılır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2015, 06:24
Yandex.Haritalar Apk indir


Yandex.Haritalar Apk indir

Bu program sayede özünüzü hep yerde evinizde vb. hissedeceksiniz. Yandex.Haritalar’da, dünyanın pekçok şehrin ayrıntılı haritaları, şehirdeki kurumlarla alakadar detaylı açıklamalar, hem de trafiğe takılmadan rota oluşturma imkanı var. Evren haritası
Devamı
  • Yorumlar: 0