Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 15-06-2017, 02:06
MixPads - Drum pad & dj mixer apk indir

MixPads - Drum pad & dj mixeMixPads - Drum pad & dj mixer r apk indir


MixPads - Drum pad & dj mixer uygulaması MixPads - Müzik yapımcısı programı ile yalınç bir biçimde bizzat çıncalık müzik ile remixes.Dj mikser pedi oluşturmak amacıyla müzik yapmak amacıyla fenomen bir süreçtir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-06-2017, 02:03
DJ Songs Mixer apk indir

DJ Songs Mixer apk indir

DJ Songs Mixer Müzik DJ Şarkılar Mikser şarkının başında, oluşturmak, kaydetmek ile çalma listelerini döngü özellikleri remixleri beraberinde bir programdır. Pekçok özellik bu dj simülatörü uygulamasını hoşuma gidiyor ile profesyonel müzik gerçekleştirecek şimdi deneyin gel, dj severler amacıyla asan.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-06-2017, 02:01
djay FREE - DJ Mix Remix Music apk indir

djay FREE - DJ Mix Remix Music apk indir

djay FREE - DJ Mix Remix Music Spotify yahut bizzat müzik sevdiğiniz şarkıları remix, müzik karıştırın bu bedava DJ mikser beraberinde mükemmel karışımları yapmak. Turntable şayet bir profesyonel DJ yahut bir başlangıç ​​olduğunu atmosfer üstünde Mix vurur. Djay ücret ödemeden reklamı - evrenin en fazlasıyla satan DJ programı şimdi Android bedava! djay FREE - DJ Mix Remix Music tam özellikli DJ sistemine Android cihazınızı dönüştürüyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-06-2017, 01:55
Cross DJ Free - Mix your music apk indir

Cross DJ Free - Mix your music apk indir[b][/b]Cross DJ Free - Mix your music DJ programı. kuvvetli bir ses motoru şahane senkronize parçaları karıştırmak çok kolay.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-06-2017, 20:51
Virtual DJ Mixer Player apk indir

Virtual DJ Mixer Player apk indir

Virtual DJ Mixer Player Sanal dj mixer basitce dj müzik ile dj oyun stilini karıştırmak amacıyla bir programdır. DJ oyuncu fazlasıyla yalınç ile kullanımı asan görünüyor. Virtual DJ Mixer Player 2 diskler çizik DJ ile 12 yastıkları beraberinde donatılmış. Virtual DJ Mixer Player büyük bir fonksiyonu haline oyunu dj içine müzik galeri Karıştırma.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-06-2017, 20:49
DJ Studio 5 - Free music mixer apk indir

DJ Studio 5 - Free music mixer apk indir

DJ Studio 5 - Free music mixer, sen karıştırmak amacıyla remix, çizik, döngü etkinleştirir yahut ellerinizin avuç müzik Saha DJ'ler amacıyla, bedava, sağlam ile kuvvetli bir parti dayanıklı sanal pikap olduğunu. DJ Studio 5 kullanan kimseler, toplumsal ile hassas olmak amacıyla tasarlanan, bundan sonra müzik karışımı ile partiyi idare etme tuşları var.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-06-2017, 18:14
MP3 kesici apk indir

MP3 kesici apk indir

Mp3 kesici, fazlasıyla kompakt ile kullanışlı bir zil sesi üretim aracıdır ile ücretsizdir. kuvvetli ses editörü alt taraftaki kuvvetli özelliklere sahiptir: Mp3 kesici uygulaması ile zil sesi yapıcı, özünüz amacıyla yepyeni zil sesi oluşturup oluşturabilirsiniz. Mp3 kesici - müzik kesici, zil sesi yapımcısı müzik kesebilir, mp3 ile başka form dosyalarını kesebilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-06-2017, 14:40
Hitlist - Share Music Player apk indir

Hitlist - Share Music Player apk indir

Hitlist - Share Music Player uygulaması ile Hitlist çalma listeleri oluşturma ile toplumsal ile coşku verici müzik dinleme yapar. Dostlarınızla işbirliği ile, bir parti planlama gezi, sürüş hem de dışa çalışıyoruz ister herhangi bir fırsat amacıyla çalma listeleri oluşturmak. Hitlist sen, arkadaşların müzik beğenileri keşfetmek bizzat şarkı kütüphanesi büyümek ile hep an amacıyla nihai listeyi oluşturmak amacıyla işbirliği sunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-06-2017, 08:03
Pi Music Player apk indir

Pi Music Player apk indir

Pi Music Player, Materyal dizaynıyla güzelce yapılmış ile fevkalade kuvvetli özelliklerle dolu etkileyici bir Müzik Çalardır. Bütün Müzikal ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek en mükemmel Müzik Çalarlardan bir tanesidir. Dahili Ekolayzır, müzik işitme deneyiminize büyük değer katar. Bundan sonra çekici ile sezgisel kullanan kimse Arayüzü, net ile berrak düzenlerle birleştirildiğinde en mükemmel kullanan kimse deneyimini hizmeti sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2017, 17:36
Professional Piano & DJ Mixer apk indir

Professional Piano & DJ Mixer apk indir


Professional Piano & DJ Mixer, Dubstep Drum Pads, Virtual DJ mixer ile işlevleri Piyano karıştırarak fazlasıyla fonksiyonlu bir programdır. Fazlasıyla yalınç ile yepyeni başlayanlar amacıyla kullanımı asan bir sanal karıştırma stüdyo. Enstrumanları seç eğlenmeye başla.
Devamı
  • Yorumlar: 0