Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 15-06-2017, 02:19
ColorDict Dictionary apk indir

ColorDict Dictionary apk indirColorDict Dictionary uygulaması sayesinde kolaylıkla Wikipedia, StarDict, WordNet sözlüklerindede kelime aramanızı sağlıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2017, 21:12
Guide OF Super Mario Run HD apk indir

Guide OF Super Mario Run HD apk indir


Guide OF Super Mario Run HD Super Mario örneklerde ile bu spor baresinde sizlere çözüm hep sorgu destek kalacaktır! Eğlendirici ile coşku verici duruma olan oyunu kılavuzu ile daha rahat oynayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2017, 21:06
NewGuide Super Mario Run apk indir

NewGuide Super Mario Run apk indir

NewGuide Super Mario Run en mükemmel rehber barındıran ile bütün karakterleri kilidini ile basitce evren Turu tamamlamak destek olmak amacıyla Super Mario Run oyunu. Bu yepyeni Super Mario Run kılavuzu, ilişkili bağlı yahut Nintendo firması tarafınca onaylanmış ile bu program bir rehber Andriod değil Super Mario Run oyunu değildir lütfen unutmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2017, 21:01
Tips OF Game Super Mario Run apk indir
Tips OF Game Super Mario Run apk indir

Yepyeni Super Mario koşucu market Makinesi Kılavuzu haber ipuçları destek olmak amacıyla bu yerde ile hileler gizlenmiş ve yepyeni uygulaması toplumsal fenomen elverişli şekle gelmesine karşın aksiyon ile katılımcı bunu ekrana dokunarak yardımı beraberinde sıçrama yapabilir. Pek çok faydalı bir video Kılavuzu toplar ipuçları.Platform oyununda video severler ile oyuncular vasıtası gelip oranı ne demektir. Tips OF Game Super Mario Run klavuzu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2017, 20:56
Beginners Guide for Pokemon Go apk indir

Beginners Guide for Pokemon Go apk indir

Bu uygulama sizlere oyun baresinde tam ipucu verir ile oyunun Pokémon Git bütün hizmetleri tamamlamak amacıyla bu oyunun severler basitleştirmek amacıyla farklı ipuçları ile püf noktaları oluşur pokemon halindeyken amacıyla en mükemmel rehber bir tanesidir. Bu ne şekilde başlayacağınız, bunu, bir pokemon bulmak yakalamak kılavuzları ile tanımlar. yalnızca birkaç adımda cep batarya tasarrufu ne şekilde sizlere rehberlik ederler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2017, 20:54
Guide Pokemon Go Free Tips apk indir
Guide Pokemon Go Free Tips apk indir

Pokemon GO bedava İpuçları Pokemon GO oyunu amacıyla gayri resmi bir rehber ile örneklerde olduğu! Bu en mükemmel Pokemon GO oyuncu olmak amacıyla bilmeniz ihtiyaç olan kılavuzları, hileler, ipuçları, strateji ile püf noktaları, kesmek ile bilmiyordum bütün sırlarını barındıran hep şeyi içerir. Pokémon Git bedava İpuçları Pokémon son aşama etkin neticeler amacıyla özünüzü Go öğrenebilirsiniz ana maddeler şeklinde tam yönergeler ile ipuçları beraberinde kullanan kimse destekler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2017, 20:51
Tips Super Mario Run apk indir
Tips Super Mario Run apk indir
Süper Mario Run haber kılavuzunun kılavuz ile Super Mario çalıştırmak amacıyla oynarken beğeni kalacaktır fenomen toplumsal pekçok pratik bir video kılavuzu toplar oyun hayranları ile oyuncular baresinde bu yepyeni uygulamayı bulmak gerekmektedir bilmeniz gerekmektedir. Tam gayri resmi Super Mario Run açıklama fiyat ne demektir, bu fenomen video ağlar çıkış tarihi ne vakit vb. oyun öyleki baresinde hep soruya yanıt destek olmak amacıyla gelecek bir taraf kaydırma platformu video oluşturma yöntemi geliştirdi ile yayımlanan konsolu oyun.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2017, 20:46
Free Super Mario Run Tips apk indir
Free Super Mario Run Tips apk indir

Free Super Mario Run Tips 2017 senesinde Android cihazları vurmak planlanıyor. Bu Kapsamlı Kılavuzu, Super Mario Run yararlı İpuçları olduğunu. Süper mario çalıştırmak lansmanı öncesinde sizlere güvenen yapacağız. Bu Super Mario Run senin vb. muntazanm oyun amacıyla temel ile profesyonel bütün ipuçları bulacaksınız
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2017, 20:41
Tips For Pokemon GO apk indir
Tips For Pokemon GO apk indir

Pokemon Go amacıyla kapsamlı bir rehber. Pokemon Oyunu, Pokeball beraberinde Pokemon yakalamak Pokemon arasında savaşım ile hakikat alemde gözüken spor salonunda sanal Pokémon eğitmek amacıyla oyuncu sunmaktadır gidin. Oynamak amacıyla bir coğrafi navigasyon tabanlı oyun fazlasıyla eğlendirici. Bu Pokemon Git kılavuzu oyun deneyiminizi geliştirmek amacıyla de oyun bir takım ipuçları ile püf noktaları oynamak amacıyla sizlere verimliliği artırmak amacıyla önerilerde bulunur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-09-2016, 00:13
Elif Ba apk indir
Elif Ba apk indir
Bu program beraberinde bizzat başınıza Kur'an-ı Kerim'i güzelce okumayı öğrenebilirsiniz. İçerikte lazım olan harf ile hareke malumatları beraberinde özet şeklinde bir takım okuma kuralları da sizlere sunulmuştur. Kur'an-ı Kerim’i öğrenmeye yönelik şeklinde; Arapça harflerini sesli dinleme katkısı beraberinde öğrenebilirsiniz. Elif Ba cüzünün içeriklerini görüntüleyebilir ile sesli dinleyebilirsiniz, Tecvid derslerini izleme yapabilirsiniz. İçeriği görsel örnekler beraberinde zenginleştirilen bu program hem tabletler ayrıca telefonlarda çalışacak biçimde hazırlanmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0