Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 14-06-2017, 20:45
DIGI Clock Live Wallpaper apk indir

DIGI Clock Live Wallpaper apk indir


DIGI Clock Live Wallpaper uygulaması şahane yapılandırılabilir saat capcanlı bir duvar kağıdı. Vakit, GSM şebeke operatörü, Tarih, WiFi SSID, Saniye ile batarya seviyesi, vaziyeti yahut sıcaklık gösterebilir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-06-2017, 20:40
Colors & Gradients Wallpaper apk indir
Colors & Gradients Wallpaper apk indirColors & Gradients Wallpaper yalınç lakin uygun tek renkli yahut fazlasıyla renkli degrade duvar kağıdı oluşturun. fazlasıyla asan özgünleştirme.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2017, 05:12
DIGI Saat Widget apk indir
DIGI Saat Widget apk indirDIGI Saat Widget ana ekran eklentisinde tarih zaman ve tercih edebileceğiniz renklerde dizayn edebileceğiniz bir saat widget uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2017, 05:08
Nice Simple Photo Widget apk indir
Nice Simple Photo Widget apk indir


Nice Simple Photo Widget uygulaması çerçevenin rengini seçmenize imkan sağlayan ve saydamlık seviyesini kendiniz belirleyebildiğiniz bir masaüstü fotoğraf ekranı uygulamasıdır. Nice Simple Photo Widget uygulaması ile çeşitli kolaj şeklinde cep telefonunuza görünüm kazandırabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2017, 05:03
Digital Clock Widget Xperia apk indir
Digital Clock Widget Xperia apk indirDigital Clock Widget Xperia uygulaması oldukça fonksiyonlu ana ekranda saat ebatı, yazı fontu ve konumlandırabilme özellikleri dikkat çekiyor. Digital Clock Widget Xperia beğeneceğiniz bir dijital saat widget'idir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2017, 05:00
Clock Widget apk indir
Clock Widget apk indir


Clock Widget uygulaması android cihazlarınızın ana sayfası için hazırlanmış hazır stil ve yazı fontlarını barındıran koş bir widget'tir. Android cihazınızın ana sayfasında dilediğiniz konuma saat widget'inizi konumlandırabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2017, 04:56
Nice Simple Clock (Widget) apk indir
Nice Simple Clock (Widget) apk indirNice Simple Clock (Widget) uygulaması renkli dilerseniz yarı saydam yalınç lakin özelleştirilebilir bir saat Widget uygulamasıdır. Çeşitli ebatlarda çoklu saatler ayarlanabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2017, 04:53
Simple Clock Widget apk indir

Simple Clock Widget apk indirSimple Clock Widget çok ama çok basit bir saati ve tarihi gösteren widget'tir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-05-2017, 00:16
Benim için Duvar Kağıtları apk indir
Benim için Duvar Kağıtları apk indir

Benim için Duvar Kağıtları ayrıcalıklı arka planlar ile müthiş duvar kağıdı resimleriyle ekranını canlandır. Benim için Duvar Kağıtları fotoğraf diğer hiçbir mekanda bulunamayan hakikat bir eser. Bundan sonra fazlasını görmek amacıyla basitlikle ekranı kaydır! Ortalama bir kullanan kimsenin cihazını günde 100'den aşırı kere hakimiyet ettiğini biliyor muydun? Profesyonel tasarımcılardan havalı duvar kağıdı resimleri ile arka planlarıyla hep anını hakikat bir zevke dönüştür. Cihazının özünü anlatım etme, keyif ile esin kaynağı şekle gelmesine izin ver!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-05-2017, 00:13
ZEDGE™ Zil Sesi Duvar Kağıdı apk indir

ZEDGE™ Zil Sesi Duvar Kağıdı apk indir


ZEDGE™ telefon, tablet veya başka mobil cihazlarınızı kolaylıkla özelleştirmenize fırsat tanıyan ile program simgeleri, alarmlar, parasız duvar kağıtları, zil sesleri ile mesaj sesleri sunan en güvenilir programdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0