Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 12-05-2017, 00:15
SBMobil apk indir
SBMobil apk indirSBMobil beraberinde poliçe ile hasar bilgilerinize hep yerden bundan sonra süratli ile akıllı telefonlarınızdan kolaylıkla ulaşın!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-05-2017, 00:11
Mobil Kaza Tutanağı apk indir
Mobil Kaza Tutanağı apk indir
Alemde bu alanda geliştirilen “ilk uygulama” olma fonksiyonu taşıyan Mobil Kaza Tutanağı programı beraberinde kağıt biçim ile kalem kullanmadan akıllı telefonlarından süratlice kaza tutanağı girişi yapılabiliyor. Bu program sayede kazaların sebebiyet verdiği trafik yoğunluğunun büyük ölçüde azalması hedeflenmektedir. Sigortalılar amacıyla pekçok avantaja içerisinde bulunan Mobil Kaza Tutanağını doldurmak amacıyla taraflardan birinde bir akıllı telefon bulunması yeterlidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-04-2017, 17:39
Adobe Connect Mobile Full Apk indir
Adobe Connect Mobile Full Apk indir
Adobe ® Connect ™ kullanıcıları, ev sahipliği katılmak, işbirliği, ile ™ toplantılar, web seminerleri ile eğitim Adobe ® Connect payı mümkün - hep yerden hakikat işbirliği ile mobil öğrenme amacıyla, her daim. Şayet Android tablet yahut akıllı telefon direk işbirliği ile eğitim şoför tanıyan, masaüstünden mobil aygıtınıza neredeyse bütün yetenekleri getiriyor bedava Adobe Connect Mobile programı, yükle. Tam masasına bağlı olmadan işbirliği ile eğitim şoför. Güvenle paylaşmak sunumlar, belgeler ile bulut içerisinde kütüphane multimedya içeriği, ayrıca resim kütüphanesinde fotoğrafları ile bütün konu tipleri, animasyon ile ekran beklendiği vb. görünür güvenilir olun.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-04-2017, 17:38
Apk installer Full Apk indir
Apk installer Full Apk indir

APK Installer SD Kart piyasa ve pazar dışı uygulamaları indirmek amacıyla asan bir araçtır. Bu SD karttaki bütün apk dosyaları görüntüler. def'aten fazlasıyla indirme amacıyla indirmek istediğiniz bütün uygulamaları seçin ve şunları indirmek amacıyla "Bunch İşlemleri" düğmesine tıklayın. Belirtilen app Tek Tıkla o vakit bu program indirmek amacıyla açılan alacak. APK Installer da app sorgulama ve tanzim destekler. indirmek istediğiniz program aramak amacıyla yüksek metin kutusuna anahtar sözcük yazın. Adı, ebat ve Tarih bakarak tanzim Apps.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-04-2017, 17:38
Quick PDF Scanner Free Full Apk indir
Quick PDF Scanner Free Full Apk indir

OfficeSuite geliştiricisi itibaren, hızlı PDF Tarama, tarama ihracat ve PDF formatında payı fazlasıyla sayfalı belgeleri sağlamaktadır. program basitce yönetmek ve saklayabilirsiniz böylece kağıt belgeleri tarama ve dijital ortama katkı olmak için Android cihazın kamera kullanır. en güncel Google Android trendleri hızlı PDF Tarayıcı doğrultusunda esnek ve asri bir kullanıcısı arayüzü, gelişmiş özel kamera organizasyon ve çıkış PDF dosyasının tam özelleştirme yanında, hızlı PDF Tarayıcı belgelerinizi ve görüntülerin akıllı yöntemi için vazgeçilmez bir araçtır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-04-2017, 04:05
Görev Yöneticisi Task Manager Full Apk indir
Görev Yöneticisi Task Manager Full Apk indir
Hizmet yöneticisinde tek adresiniz. hizmetleri izleyin ve temizleyin, böylece telefonunuzu hızlandırın ve şarjınızı koruyun.
Özellikleri:
hafıza kullanımını takip etmek, hizmet temizlemek ve uygulamayı başlatmak amacıyla 11 pencere öğesi
ufak program boyutu
Belleği boşaltmak ve þarjınızı muhafaza etmek amacıyla hizmetleri temizleyin
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-04-2017, 04:04
File Commander full apk indir
File Commander full apk indir

Dosyalarınızı üstünde hakimiyet olsun! Dosya Komutanı şayet Android aygıt ve Google Drive, DropBox, Kutu ve SugarSync hesabı şeklinde çevresel bulut görevleri depolanan uzak dosyalar üstünde dosyalara erişmek ve işlemek amacıyla izin tam bir özellik-zengin dosya yöneticisidir. özdeş tip, mesela tek başına dosyaları yönetim edebiliyoruz fotoğraf, müzik, video, belge, vb tekrar adlandırma, silme, aktarma, sıkıştırılmış ve ekranda yalnızca birkaç dokunma göndermek.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-09-2016, 02:10
LinkedIn Job Search Apk indir
LinkedIn Job Search Apk indir
LinkedIn Job Search sizlere hayalinizdeki işi bulmanız amacıyla lazım olan tüm vasıtaları sağlamakta - yahut meslek fırsatlarının sizleri bulmasına izin verin. Konum esaslı sorgulama beraberinde istediğiniz herhangi bir yerdeki kariyer fırsatlarını basitce bulun. İş aramalarınıza bakarak yapılmış otomatik teklif ile bildirimleri alın. Şirketlerdeki işlere LinkedIn profilinizi kullanarak yalnızca bir kaç dokunuşla başvurun. İlgilendiğiniz meslek ilanlarını kaydedin ile elverişli olduğunuz vakit sorgulama işlemine sürek edebilirsiniz. ile onu tam bir gizlilik içerisinde, LinkedIn haberleşme ağınıza bildirilmeden yapmalısınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-09-2016, 01:45
Chaos Control: Task List & GTD Apk indir
Chaos Control: Task List & GTD Apk indir

Kaos hakimiyet meslek ile ayrıcalıklı yaşamında hatta listeleri ile hizmetleri yapmak-sen, hedeflerinize yönetmenize destek olmak amacıyla kuruldu. İnsanlar genelde yalnızca hizmet usulü mükemmel olmanın etkileyici neticeler elde değil. Bu farkı yaratan meşru hedefler belirlemek yeteneği var. yalnızca onları hakikat yapmak amacıyla istek edilen sonuçları yazınız. Bu yalınç yöntem üzerlerinde hareket etmeden eski hedeflerinizi öncelik destek olabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-03-2015, 04:37
Mobil Sigorta Sorgu Apk indir
Mobil Sigorta Sorgu Apk indir


Mobil Sigorta Sorgu beraberinde poliçe ile hasar bilgilerinize hep yerden bundan sonra süratli ile asan ulaşın! Sigorta açıklama ile Gözetim Merkezi (SBM) tarafından geliştirilen bu program beraberinde beraber bundansonra profil ile poliçe bilgilerinizi kaydederek Eksper tayin, mazbata sorgulama vb. muamelelerinizi akıllı telefonlarınızdan kolaylıkla yapabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0