Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 23-07-2016, 10:08
Amber Hava Apk indir

Amber Hava Apk indir


Amber atmosfer karışık olmayan, berrak ile mükemmel bir arayüze sahiptir. asan değerlendirme amacıyla tasarlandı.
atmosfer durumunu, saatlik ile günlük şeklinde süratlice görebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2015, 01:21
Weather & Clock Widget Android Apk indir

Weather & Clock Widget Android Apk indir
Hava Android, süratli ile gerçek atmosfer programı amacıyla Saat Widget, sizin adresinizi arar ile süratli bir biçimde şehirler bulur, evren çapındaki bütün şehirler amacıyla detaylı atmosfer sunmaktadır ile var sıcaklığı, var atmosfer vaziyeti, nem, basınç ile rüzgar sürati ile yönü sunmaktadır, hem de, beş, on gün ile saatlik atmosfer vaziyeti. atmosfer vaziyeti & Android amacıyla Saat Widget, 100% bedava ile fazlasıyla serin widget, portre ile görünüm kullanan kimse arayüzü beraberinde yolda.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2015, 23:56
Transparent clock & weather Apk indir


Transparent clock & weather Apk indir

Saydam atmosfer vaziyeti ile saat programı bütün özelliklere sahiptir ile tamamen kişiselleştirilebilir bir saat ile atmosfer vaziyeti uygulamasıdır.
Transparent clock & weather, Transparent clock & weather indir, Transparent clock & weather apk, Transparent clock & weather download
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2015, 23:13
Hava Durumu - Weather Apk indir

Hava Durumu - Weather Apk indir
Hava Durumu uygulaması hava şartları hakkındaki en güncel bilgileri dilediğin her an alabilmen için hazırlanmış kullanımı son derece kolay bir uygulamadır. Mümkün olduğunca basit ve sezgisel olması için özel olarak tasarlanmıştır. Sadece bir tıklama ile bulunduğun konum için hava durumu bilgilerini durum çubuğuna alabilirsin. İklimsel durum, onu neredeyse canlıymış gibi görüp tecrübe edebilmen için muhteşem bir animasyonla gösterilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2015, 22:53
AccuWeather Apk indir

AccuWeather Apk indir

AccuWeather tamamen yenilendi. Sizlerden gelen geribildirimleri dinledik ve bilgi ve özellik bakımından daha da zengin ve tüm Android akıllı telefonlar ve tabletlerde aynı üstün hassasiyet ve olağanüstü deneyimi sunan bir uygulama geliştirdik. AccuWeather ve Android platformundan istediğiniz herşeyi dahil edebilmek için Google ile yakın bir işbirliğine gittik.
Devamı
  • Yorumlar: 0