Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 14-06-2017, 20:20
Android 4.4'ten SMS apk indir
Android 4.4'ten SMS apk indir

Android 4.4'ten SMS yığın mesajlaşma (SMS & MMS) uygulamasıdır! Hoş bir SMS iletisini kaçırırsanız, bu program tam sizlere bakarak. bildirim ile fotoğraf yollayın yahut yalnızca telefonunuzdaki iletileri hakimiyet edebilirsiniz. Bu, arkadaşlarınızla anlık SMS ile MMS iletişimi kurmanıza destek olan bir retro uygulamasıdır. Metin iletileri, kayıtlar, resimler ile bundan sonra fazlasını yollayın. Bu akıllı mesajlaşma programı sorunsuz, bundan sonra mükemmel, bundan sonra süratli, bundan sonra berrak bir Android mesajlaşma deneyimi amacıyla oluşturulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-06-2017, 18:07
imo görüntülü görüşmeler apk indir

imo görüntülü görüşmeler apk indirimo görüntülü görüşmeler uygulaması ile akraba ile arkadaşlarını bedava ara ile bildirim gönder!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-06-2017, 18:04
Truecaller - Arayan Kimliği apk indir
Truecaller - Arayan Kimliği apk indir

Truecaller - Arayan Kimliği uygulaması sayesinde dünyada milyonlarca kullanan kimse, meçhul aramaları tanımlama veya arzu edilmeyen SMS'leri engelleme vb. haberleşme gereksinimleri amacıyla Truecaller'a güveniyor. İstenmeyen numaraları filtreler ile yalnızca istediğiniz kişilerle iletişime geçmenizi sunmaktadır. Truecaller, 250 milyon kullanan kimse tarafınca belirlenen kullanan kimse bazlı spam listesiyle iletişiminizi güvenli ile etkili duruma getirmek amacıyla kullanabileceğiniz tek programdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-06-2017, 18:02
True ID Name & Location apk indir
True ID Name & Location apk indir
True ID Name & Location uygulaması kim bu hakikat kimliği isim ile Konum telefonunuzun ekranında davet Konum gösterilecek tek bir programdır. True ID Name & Location hakikat kimliği isim ile Konum onun Servis sağlayıcı beraberinde herhangi Hint cep telefonu numarası tam açıklama sunmaktadır. True ID Name & Location uygulamasında hakikat kimliği isim ile Konum programı mükemmel Mobil Numara yeri programı da STD kodları ile ISD kodlarını bulmak amacıyla destek olmasıdır. Hakikat kimliği isim ile Konum gelen çağrının anda ismini ile sorgulama yerini izler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-06-2017, 17:59
Showcaller - Arayan Kimliği apk indir

Showcaller - Arayan Kimliği apk indir

Showcaller meçhul numaraları tanımlar ile arzu edilmeyen çağrıları engeller.Bundan hakeza kimin aradığını görebilir, arzu edilmeyen çağrıları engelleyebilir. Showcaller belli numaraları engellemenize de destek olabilir. Küresel veritabanımız 200 milyondan aşırı numarayı sunmaktadır. 2 milyondan aşırı sorgulama süzülür ile takriben şeklinde günlük 50.000 kötü niyetli sorgulama tarafınca engellenir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-06-2017, 17:57
True Location Caller ID apk indir

True Location Caller ID apk indir

True Location Caller ID uygulaması hakikat alan Arayan numarayı aramak ile 250 ülke ile harita üstünde konumu beraberinde 12.995 şehirler alanlar dahil olmak amacıyla evrenin herhangi bir cep telefonu numarası izlemenize imkan sunmaktadır. True Location Caller ID ile Arayan Kimliği telefon numarasının tam coğrafi hakikat konumunu takip etmek amacıyla destek olabilir ile harita üstünde gösterir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-06-2017, 17:54
Caller ID Numarası Bulma apk indir

Caller ID Numarası Bulma apk indir

Caller ID & Phone Tracker sorgulama ile 246 ülke ile 12982 şehirleri alanlar dahil evrenin herhangi bir cep telefonu numarasını yahut durağan çizgi telefon numarası izlemenize imkan sunmaktadır. Bu durağan çizgi ile cep telefonu numarası mucit telefonu numarası tam Coğrafi konumu takip etmek ile harita üstünde gösterilecektir. numaradan konum bulma
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-06-2017, 17:51
Whoscall - Arayan ID ve Engel apk indir

Whoscall - Arayan ID ve Engel apk indir

Whoscall çağrıları tanımlamak ile engellemek amacıyla en mükemmel uygulamadır. Whoscall beraberinde, arayanın numarası şahıs listenizde olmasa dahi hemen aramaların ile metin mesajlarının kaynağını belirleyebilirsiniz. Hem de, Whoscall belli numaraları engellemenize de destek olabilir. Küresel veritabanımız 600 milyondan aşırı numarayı sunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-06-2017, 17:49
Should I Answer? Apk indir
Should I Answer? Apk indir

Should I Answer? uygulamasında arzu edilmeyen ucuz olmayan, arzu edilmeyen yahut meçhul aramaları karşı koruyan bedava mobil emniyet uygulamasıdır. Ben aramaya yanıt mıdır? Bu sual, meçhul bir gelen aramayı gören hep kişinin bir zihin haline gelebilir. Arzu edilmeyen davet, tele marketing alım satım dönemi, tanıtım veya dolandırıcılık davet çeşit yüz fırsat. ne şekilde arayan numara zararsız olduğunu öğrenmek gerekmektedir ile yanıtlayan bize saygın vakit veya para mühim miktarda onlarca dakika gideri olmaz?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-06-2017, 17:44
Arama engelleme apk indir
Arama engelleme apk indir

Arama engelleme uygulaması sizlere sinir bozucu aramalardan kaçınmanızda destek olabilir. yalnızca numarayı “Kara liste”ye ekleyin yahut yalınç engelleme seçeneklerini kullanın. Sorgulama kaydından, kişiler listesinden herhangi bir arzu edilmeyen numarayı “Kara liste”ye ekleyebilir yahut numarayı manuel şeklinde girebilirsiniz. hem de “Şununla başlıyor” seçeneğini kullanarak belli rakamlar beraberinde başlayan bir numara aralığını da engelleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0