Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 29-09-2016, 00:18
National Geographic Türkiye apk indir
National Geographic Türkiye apk indir

National Geographic Türkiye’nin Android programı, dünyayı keşfetmenin yepyeni bir yolu. Dijital versiyon dergide bulunan bütün resim, konu ile haritaların birlikte Android amacıyla ayrıcalıklı tasarlanmış interaktif bölümler, videolar ile ses dosyaları beraberinde zenginleştirilmiş bir muhteva sunuyor. National Geographic Society, kazanç hedefi gütmeyen bir bilimsel ile eğitim şeklinde kurulmuştur, 1888’den beri yeryüzü, deniz ile sema bilgimizi artıran 9 bini aşkın keşif ile araştırma projesini desteklemiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-09-2016, 00:10
Diyanet Dergilik apk indir
Diyanet Dergilik apk indir
Diyanet Dergilik, etkileşimli sayfaları, zenginleştirilmiş içeriği ile bedava erişim uygulamasıyla sizlerle… Diyanet Dergilikte hem aktüel hatta önceden sayılara ulaşmak olabilir. İstenilen dergilerin kütüphanede saklanma imkanıda bulunuyor. Dergiler: Diyanet Çocuk Dergisi, Diyanet Aylık Dergi, Diyanet aile, Diyanet Haber Bülteni Diyanet Dergilik Uygulaması Özellikleri: Dergi içi sözcük araması, Dergideki videoları izleyebilme, sesleri dinleyebilme, Html5 desteğiyle interaktif sayfalar, Dergilerin basılı esnasında bulunmayan ek fotoğrafları görüntüleyebilme.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-09-2016, 00:04
Dergilik apk indir
Dergilik apk indir

Dergilik, bolca dergi seçeneklerinden dilediğinizi okumanızı tanıyan digital dergi okuma platformudur. Dergilik’te bulunan 200'den aşırı derginin hem aktüel hatta önceden sayılarına bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayesinde sevdiğiniz dergileri daima yanınızda taşırsınız. Dergilik uygulamasını telefon veya tabletinize yükledikten sonra seçtiğiniz derginin yükleme adımından GSM no bilginizi girerek telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi alakadar alana girmeniz yeterlidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2015, 00:06
Tüm Gazeteler Apk indir

Tüm Gazeteler Apk indir
Türkiye'deki en fazlasıyla okunan gazetelere ile gazete manşetlerine tek bir yerden ulaşmanızı tanıyan android programı beraberinde uygulamadan ayrılmadan bütün gazeteleri okuyabilir, bizzat tercihlerinize bakarak gazete sıralamasını değiştirebilirsiniz. Kategorilere bakarak yüzlerce haber kaynağı elinizin içinde. Manşetler, favori oluşturma, tam görüntü okuma modu, düşük internet bağlantısı modu. Açılmayan gazeteler amacıyla program menüsünden listeyi güncelleme beraberinde yepyeni gazete listesini yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2015, 00:01
Tüm Gazeteler Apk indir (Hakkı Konu)

Tüm Gazeteler Apk indir (Hakkı Konu)

Bütün gazeteler programı Türkiye ile evren gazetelerini izleme etmenizi tanıyan bir programdır. Gazeteleri ile haber portallarını tek çatı içinde toplar. Sık şeklinde yepyeni haber kanalları ile gazeteler eklenir, bundan sonra aşırı habere hemen ulaşmanıza destek olabilir. Uygulamanın kullanımı iki fazlasıyla yalınç adımdan oluşur. Tercih ettiğiniz gazeteyi seçiniz ile süratli, yalınç bir biçimde okuyunuz. Günlük gazeteleri izlemek asla bu denli asan ile süratli olmamıştı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2015, 23:24
Mynet Haber - Son Dakika Haber Apk indir

Mynet Haber - Son Dakika Haber Apk indir
Türkiye’nin önder internet portalı Mynet Haber yepyeni dizaynıyla Android cihazınızda!
Son dakika haberler, magazin, gündem gibi bütün gazeteler ile bütün en güncel haberler Mynet Haber beraberinde Android cihazınızda. Capcanlı puan ile atmosfer vaziyeti, spor ile magazin haberleri, yöresel ile dünyadan en güncel haberler ile bundan sonra bir fazlasıyla özellik Mynet Haber’de.

 Bütün son dakika haberleri, finans, spor, magazin ile sinema dünyasına değişli aktüel haberleri Mynet Haber beraberinde izleme yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2015, 23:09
Haberler: Son Dakika Haberleri Apk indir

Haberler: Son Dakika Haberleri Apk indir
Haberler programı, spor, aktüel, magazin kategorilerinde Türkiye ile Dünya'da baş veren sondakika haber ile gelişmeleri telefonunuza getiren bir programdır. Haberler programı özgürlük, Milliyet, Habertürk, vakit, Haber7, Sözcü ile Ensonhaber vb. başka haber uygulamalarına kıyaslandığında; spor, tutum, evren, magazin ile teknolojik haberlerini en süratli vermesi, hem de berrak ile pratik arayüzü beraberinde ön plana çıkmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2015, 22:56
Acunn Apk indir

Acunn Apk indir
Acunn.com uygulaması bundan sonra Google Android Market'te! Uygulamamız ile hangi yerde olursanız olun yapımcılığı Acun Ilıcalı tarafından yapılan Survivor; seçici üyeliğini Hülya Avşar, Eser Yenenler ile Acun Ilıcalı'nın yaptığı Yetenek Sizsiniz; moderatörlüğünü Acun Ilıcalı'nın, üyelikleri ise Murat Boz, Ebru Gündeş, Hadise'nin yapmış olduğu O Ses Türkiye ile sunuculuğunu İbrahim Büyükak, Eser Yenenler ile Oğuzhan Koç'un gerçekleştirdiği Üç Adam vb. programların tekrarlarına ile hem de hiçbir yerde olamayan ayrıcalıklı görüntülerine ulaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0