Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 14-06-2017, 20:31
3D Canlı Duvar Kağıtları apk indir
3D Canlı Duvar Kağıtları apk indir

3D capcanlı duvar kağıtları akıllı telefon kullanıcıları amacıyla bedava bir programdır. 3D capcanlı duvar kağıtları 3D efektleri beraberinde çarpıcı fotoğraflar yer almaktadır. 30'dan aşırı fotoğraf dahildir ile yalnızca tek bir tıklama seçeneği cep ekranda 3D capcanlı duvar kağıtları bir gerisi seçin. Sen oyun mağazadan yükleyerek cep amacıyla bu uygulamayı kaydedebilir ile offline olduğunuzda kullanabilirsiniz. Bir kullanan kimse arkadaşı program ile fotoğraf yürek dokunmadan koleksiyonu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-06-2017, 20:23
3D Camera apk indir

3D Camera apk indir

3D Kamera Panoramik resim oluşturur ile siz Telefon eğin şeklinde hareket 3D Fotoğraflar şeklinde görmenizi sunmaktadır. 3D Kamera 3d resim şeklinde çalışmaya Panoramik Fotoğraflar oluşturmak amacıyla Kılavuzu İpuçları Arayüzü, kullanımı asan şeklinde Panoramik Fotoğraflar oluşturmak amacıyla kullanılır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-06-2017, 03:03
Fotoğraf üzerine yazı yazma apk indir

Fotoğraf üzerine yazı yazma apk indir

Fotoğraf üzerine yazı yazma bütünüyle ücretsizdir. Fotoğrafın üzerine konu yazma yükle ile sınırsız resim oluşturabilirsiniz. En şaşırtıcı özelliklere sahiptir bir program oluşturmaya çalışıyoruz ile mükemmel resim amacıyla ihtiyacınız olan hep şeye sahibiz. bunları gerçekleştirebilirsiniz: fotoğrafın üzerine hoş konu yazma, ebat, eğrilik, konu tipi stilini yazma, organizasyon ile değiştirme ...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-06-2017, 02:53
Fotoğrafa yazı ekleme (2017) apk indir

Fotoğrafa yazı ekleme (2017) apk indir


Fotoğrafa yazı ekleme (2017) fotoğraflarını düzenleyebilir, süsleyebilir ile kolajlar oluşturabilirsiniz. Bırakın resimleriniz göz alıcı görünsün! Uygulama beraberinde resimlerinize basitce yazılarınızı yazabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-06-2017, 02:41
Pic Frame - Photo Collage Grid apk indir
Pic Frame - Photo Collage Grid apk indirSen fotoğraf Çerçeveleri kullandıktan sonra diğer bir çerçeve programı değerlendirmek istiyorsanız hiç! Düzeni hep karesine fotoğrafları yerleştirin. Hoş bir resim kolaj çıkıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-06-2017, 02:37
Funny Photo Booth apk indir

Funny Photo Booth apk indir

Funny Photo Booth uygulaması ile özünüz yahut başkaları özgü fotoğrafları çekebilirsiniz. Hakikat zamanlı fonksiyonu en mükemmel Joker olmalarına destek olabilir. Açıklayacak olursak, bir ET yahut herhangi espriler arkadaşını açın! Olursa olsun o denli sakar, Photo Booth gerçeküstü etkiler üretecek. Yalnızca, sizin vahşi koşmak düş edelim tuhaf fotoğraflar çekebiliyor ile şunları paylaşın!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-06-2017, 02:35
DSLR Blur Background Effect apk indir
DSLR Blur Background Effect apk indir

DSLR Blur Arkaplan Efekti resim bir android telefon uygulamasıdır. Bu nedenle uygulamaya sizlere resim üstünde büyük bir DSLR bulanıklık efekti uygulayabilirsiniz. Şimdi fotoğraflar hayal edilemez yalnızca bu bütünüyle bedava uygulamayı indirmek ile fotoğrafları göz alıcı olmasını sağlamaktır ucuz olmayan DSLR resim makineleri satın almak amacıyla lazım bulunmuyor. Şayet fotoğrafın herhangi bir bölümünü vurgulayabilirsiniz böylece basitce fotoğrafın herhangi bir bölümünü bulanıklık mümkün. bazıları yatan bu uygulamanın pekçok fonksiyonu var.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-06-2017, 02:29
Selfie Camera Expert apk indir

Selfie Camera Expert apk indirSelfie Kamera göz alıcı capcanlı filtreleri beraberinde bir kamera uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-05-2017, 12:53
Photo Filter apk indir
Photo Filter apk indir

Photo Filter uygulaması hemen evrenin en mükemmel ressam eserlerini içine resminizi dönüştürmek amacıyla doğal olmayan zeka ile ekran işleme algoritmaları kullanır. Photo Filter şayet sanat anlamak veya, resim Filtresi hemen Munch yahut evrenin en mükemmel ressamların herhangi bir Picasso, Van Gogh yapıtları gibi şekle gelmesine izin şayet doz mühim! şayet sanatsal peşinde varsa katiyen sanatın da peşinde doyum zira, resim Filtresi kaçırmamalı!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-05-2017, 03:39
3D Cube live wallpaper apk indir
3D Cube live wallpaper apk indir

3D Cube live wallpaper uygulaması : 3D Cube capcanlı duvar kağıdı değişik 3D küp capcanlı duvar kağıdı sunmaktadır. Bu program, Galeriden küp hep iki tarafında değişik resimler ayarlamak değişik efektler ile çerçeveler eklemek amacıyla izin. 3D Cube capcanlı duvar kağıdı ebatı, konumu ile resim küp dönüşünü değiştirebilirsiniz. capcanlı döndürmek vb. duvar kağıdı, hareket, durmak veya bundan sonra aşırı şeklinde bu küpü ayarlayın. def'aten aşırı küpleri kolaylıkla hemen ayarlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0