Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 4-10-2016, 22:04
ininal Cüzdan apk indir

ininal Cüzdan apk indir

ininal Cüzdan programı yenilendi! Sizlere en yakın ininal kart indirme ile satış noktaları bundansonra cebinizde! ininal kartını program beraberinde basitce kişiselleştir, bakiyeni ile harcamalarını görüntüle, başka ininal kartlara para gönder, para al. program üstünden sanal kartını bedava oluştur, bütün internet mağazalarında alışverişini gerçekleştir!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-06-2016, 05:23
Hesap Cüzdanım Apk indir
Hesap Cüzdanım Apk indir

Hesap Cüzdanım Uygulaması gelir ile giderlerinizin kaydını tutarak paranızı bundan sonra etkili şeklinde yönetmenize destek olabilir. Tek seferlik ile muntazam kaytadan eden muameleler özelliklerini kullanarak gelecek aylardaki giderlerinizi ile ne denli kullanılabilir bakiyeniz olacağını görebilirsiniz. Hesap Cüzdanım Uygulaması aynı anda bilgilerinizi çizelge üstünde de sunarak gelecek aylar amacıyla yapacağınız bütçe planlamalarınızı kolaylaştırır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-06-2016, 04:52
Bütçe Apk indir

Bütçe Apk indirAna Bütçe Müdürü Hesapları, ödence ile Bütçe bir bütünleşmesidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2016, 11:00
Borç Hesaplayıcı IQ Apk indir
Borç Hesaplayıcı IQ Apk indir

Borç Hesaplayıcı IQ, bankadan mesken kredisi değerlendirmek isteyen yahut taşıt almak amacıyla otomatik bir kredi değerlendirmek isteyen veya yalnızca dostuna borç vermek isteyen kişiler amacıyla kullanışlıdır. İhtiyacınız olan şey, borç miktarını, geri ödeme dönemini ile faiz oranını belirtmektir, Borç Hesaplayıcı IQ, borcu kapatmak amacıyla ödemeniz ihtiyaç olan aylık durağan taksiti (EMI) süratlice hesaplar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2015, 12:26
Ziraat Mobil Apk indir

Ziraat Mobil Apk indir
Ziraat Mobil ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerden hızlı ve güvenli işlem!
Bankacılık işlemlerinizi cebinizden, bilgisayarınızın rahatlığında yapabilmeniz için tasarladığımız yeni mobil bankacılık uygulamamızla hizmetinizdeyiz. Kullanıcı dostu ara yüzleri ve basit işlem adımlarıyla kolay ve hızlı işlem imkanı sunmanın yanında; piyasadaki güvenlik standartlarını bir üst seviyeye taşıyacak olan “Ziraat Onay Teknolojisi” ile hem internet hem de mobil bankacılık uygulamanız üzerinden işlemlerinizi daha güvenle yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2015, 12:22
Yapı Kredi Mobil Bankacılık Apk indir

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Apk indir

Bu uygulama ile Android kullanıcıları; Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasının zengin hizmet içeriğinden diledikleri yer ve zamanda faydalanabiliyorlar.
Yapı Kredi bireysel müşterilerimiz; Mobil Şube* ile para transferlerinden fatura ödemeye, kredi başvurusundan döviz alım-satımına kadar diledikleri bankacılık işlemini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2015, 12:18
İşCep Apk indir

İşCep Apk indir

İş Bankası'ndan, Türkiye'de ilk Android bankacılık uygulaması!
İşCep uygulamasında sizi bekleyen hizmet ve yenilikler:
Bankacılık İşlemleri, Cep Anahtar, Parakod, En Yakın İş Bankası, Ekonomi Bülteni, Anında Şifre, Maximobil Başvuru
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2015, 12:13
Akbank Direkt Apk indir

Akbank Direkt Apk indir

Akbank Direkt Mobil uygulaması, bankacılık işlemlerinizi istediğiniz yerden, istediğiniz zaman gerçekleştirebilmeniz için özel tasarımı ve sunduğu farklı kullanıcı deneyimiyle şimdi karşınızda!
Akbank Direkt Mobil uygulaması, kişiselleştirilmiş ana sayfası ile özel bir mobil bankacılık deneyimi sunuyor. Ayrıca tek şifreyle giriş kolaylığı ve Türkiye’de ilk kez kredi kartı bilgileriyle giriş imkânı sağlıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0