Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 29-01-2015, 02:23
OS8 Lock Screen - Keypad Lock Full Apk indir

OS8 Lock Screen - Keypad Lock Full Apk indir
Eğer Phone6 ​​yaşamak istiyor musunuz? Ben bu app size en uygun olur güveniyorum. Bu Phone6 ​​ve OS8 tema ile bir kilit ekranı uygulaması, ve bir gerçek Phone6 ​​gibi telefon görünüyor yapacaktır. Bu uygulama OS8 HD duvar kağıtları bol sağlamak, telefonunuzu yapabilirsiniz Bu uygulama serin görünüyor. Şimdi bu uygulamayı isterseniz, google + veya facebook ile arkadaşınızla paylaşın lütfen, bu mükemmel uygulama indirmek ve keyfini çıkarın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2015, 02:21
Analog Clock Live Wallpaper-7 Full Apk indir

Analog Clock Live Wallpaper-7 Full Apk indir
Bir analog saat tarzında Canlı Duvar Kağıdı. Sen sağlam ve degrade tarzı yükleyebilirsiniz. Duvar kağıdı basın yüklemek için: "- Menü - Wallpaper - Ev Canlı Wallpaper" "Analog Saat Live Wallpaper-7" seçeneğini seçin. "Ayarlar ..." tıklayın rengini ayarlamak için, vb Sonra bu duvar kağıdı kullanmaya başlamak için "Install" butonuna tıklayınız. Daha sonra, aynı şekilde menü ayarlarını çağırabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2015, 02:18
8 Launcher Full Apk indir

8 Launcher Full Apk indir
Masaüstü Launcher 8 PRO mükemmel bir Google Android Launcher. Hafif ve kolay kullanımlı temiz UI, hızlı ve düzgün çalışma, özelleştirilebilir tema, özellikleri mükemmel bir nesil iLauncher ve en iyi seçim yapmak. Hayır Şimdi bu süper sevimli Launcher indirmek için tereddüt.
☆ Launcher Android telefon ve tablet için en iyi ve en yeni. Sadece simgeler derece popüler düz stil ve tema için tasarlanmış, aynı zamanda ana ekran organizasyon ve animasyon efekti çarpıcı vardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2015, 02:15
Saydam telefon ekranı HD Full Apk indir

Saydam telefon ekranı HD Full Apk indir
"Saydam telefon ekranı HD" Eğer sizin telefonunuza veya çalıştırdığınız uygulamaları ne tür ne yapıyorsun ne olursa olsun canlı kamera görüntüsünü izlemek için izin veren bir harika bir araçtır. Bu uygulama cep telefonu ekranında kamera tam ekran kısmen şeffaf görünümünü görüntüler. Eğer sevdiğiniz oyunları veya uygulamaları kullanabilirsiniz neden budur ve aynı zamanda telefonunuzun arkasında canlı kamera akışı izleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2015, 02:12
Renkli Emoji Klavye Full Apk indir

Renkli Emoji Klavye Full Apk indir
Soluk yazılara elveda, renkli emoji'ye merhaba!
800'den fazla ücretsiz emoji bir tık uzağınızda! Epostalarınızda, mesajlarınızda, SMS'lerinizde, Facebook Messenger'da, Twitter'da, Whatsapp'da, Wechat'te, Google Talk'da, Line'da ve diğer birçok uygulamada renkli emojileri ve güzel emoticonları kullanmak için emoji klavyesini indirin.
TOUCHPAL KLAVYESİ - Play'deki 1 numaralı popüler ÜCRETSİZ klavye.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2015, 02:10
Kar yağışı Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kar yağışı Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir
Kar yağışı Canlı Duvar Kağıdı güneşin muhteşem beyaz kar Glistening ile yepyeni bir kış duvar kağıdı. Eğer tatil sezonu ve kış seviyor musun harikalar diyarı?En iyi canlı “duvar kağıdı" ile kar yağsın ve narin kar tanelerinin sakin ve yatıştırıcı dans hayranım. Eğer tamamen ücretsiz sihirli "kar yağışı duvar kağıdı", indirmek eğer kar raporunu kontrol, şu anda telefon ya da tablet ekranında kar yağışı olabilir. Ekranda bir kar fırtınası yapın - Bunun üzerine dokunarak tutmak ve kar üzerinde beyaz fantezi hayranım. Mutlu bayramlar!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2015, 02:07
Gizli Kamera HD Full Apk indir

Gizli Kamera HD Full Apk indir
Ücretsiz " Gizli Kamera HD " Install ve gerçek bir casus gibi fotoğraf çekmek . Bu harika aracı herhangi olmadan basit ve hızlı bir şekilde fotoğrafları çekmenize olanak verir
Telefonunuzun ekranında ses ve kamera önizleme çekim . Kimse fotoğraf çekmek olduğunu fark edecektir . Siz başkaları için görünmez olacaktır.
İnsanlar , sizin en sevdiğiniz oyun olduğunu düşünüyorum, e-postalarınızı okumak veya sadece her zaman olduğu gibi telefonunuzu kullanmak olacaktır. Bu arada , telefon arka planda fotoğraf alır ve telefonları hafızasına kaydeder.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2015, 02:04
Xray Scanner Prank Full Apk indir

Xray Scanner Prank Full Apk indir
Bu eğlenceli almak ve arkadaşlarını kandırmak için bir şaka app.
X-RAY ile elinizi tarama istiyor musunuz? XRAY SCANNER ile eğlenceli alın!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2015, 01:35
GO Locker - theme & wallpaper Full Apk indir

GO Locker - theme & wallpaper Full Apk indir
GO Locker, yüksek önerilen güvenlik, istikrar ve uyumluluk, yüksek kaliteli temalar çeşitli özelleştirilmiş Google Play en iyi indirme, NO 1 dolap sıralaması içeren bir kilit ekranı! En istikrarlı kilit ekranı telefonları 8000'den fazla çeşit adapte edilebilir! Yaklaşık 100 milyon indirme, 1,000,000+ kullanıcı yorumları ve 4.4-yıldızlı derecelendirme, bu Go Locker var! Hiç zeki soyunma gibi, sizden öğrenir ve her zaman doğru parmaklarınızın ucunda zaman uygun uygulamalar hazırlamak! Asla ekran uyanma gelen GO Locker gibi tekrar gizlilik konusunda olacak tamamen kilit ev düğmesini endişe!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2015, 01:31
WHAFF Rewards Full Apk indir

WHAFF Rewards Full Apk indir
Whaff sürekli ödüllendirdi alabilirsiniz yeni bir özellik ekledi. Bir uygulama ile sürekli ödüllendirilir olsun. Şimdi iyi ödül uygulaması, Whaff ücretsiz harçlığımı!
Kredibilitesi ve güvenilirliği ile, Whaff en iyi seçim!
Devamı
  • Yorumlar: 0