Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 3-06-2017, 15:01
Revenge of Sultans apk indir
Revenge of Sultans apk indir
Revenge of Sultans oyununda antik krallığın tahtını ele geçirebilmek amacıyla, evrenin hep tarafınca gelen oyuncularla epik fantastik RTS MMO oyununda yarışma. Sen, Lordum, bir sonraki kral olabilmek amacıyla en kıyın mücadelelere hazır ile bu topraklara bir bundan sonra huzuru getirebilme umuduyla. Tahta gözünü dikenler düş edebileceğinden fazlasıyla bundan sonra aşırı, stratejik davranmalı kaynaklarını ile birliklerini süratli toplamalısın, bunun anlamı savaş demek dahi olsa. En kuvvetli olabilme yolunda liderlik becerilerini ile diplomatik kuvvetini herkese gösterme vaktin gelmiştir. Kimseye merhamet.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-05-2017, 09:26
Push Heroes apk indir
Push Heroes apk indirPush Heroes oyunu Orman, İzlanda, Çöl ile Vocano karşısında! Hikayeniz sürek etmekte! Push Heroes değişik canavarlarla ilgi edebilirsiniz! Akıllıca savaşın!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-05-2017, 01:28
Empire Clash apk indir

Empire Clash apk indir

Empire Clash oyununda imparatorluğu bizzat imparatorluğunu monte etmek ile feza çağına antik yaşından itibaren tarihin bütün yaşayabilirsiniz Clash. Yepyeni teknolojileri keşfedin ile evren oluşturmak. Sofistike stratejik savaşlar ile Empire Clash köşe bilimsel aşama beraberinde imparatorluk monte etmek. bizzat evreninizi oluşturun: Empire Clash!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-05-2017, 00:36
Dragon War apk indir
Dragon War apk indir
Ejderha Savaşı beraberinde en mükemmel ejderha eğitmeni olabilirsiniz!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-05-2017, 00:30
Dragons of Atlantis: Heirs apk indir

Dragons of Atlantis: Heirs apk indir


Atlantis Ejderhaları'nda kaybedilen ihtişamları tekrar inşa ettiğinizde milyonlarca oyuncuya katılın: Ejderin Varisleri! Ejderler ölüyor ile yıkık şehirleri tekrar inşa etmek, önceden bilgeliği tekrar keşfetmek ile Atlantis ejderhalarını kurtarmak sizlere kalmış!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-05-2017, 00:19
The Hobbit: King Middle-earth apk indir
The Hobbit: King Middle-earth apk indir

The Hobbit: King Middle-earth oyununda Goblin ordularını Hobbit'teki Dumanlı Dağlar'ın ötesine götürmek amacıyla evren çapında milyonlarca oyuncu katılın: Orta evren Krallığı! Arkadaşlarınızın kuvvetli İttifaklar oluşturacak biçimde toplanın ile liderlik tablonunun en yüksek sırasına gidebilirsiniz. İmparatorluğunu inşa etmek ile Orta Dünya'nın alanına hakim olmak amacıyla Gandalf, Bilbo ile Thorin'e katılınca bir Elf yahut Cüce şeklinde oynayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-05-2017, 00:14
Heroes Glory: First Blood apk indir

Heroes Glory: First Blood apk indir

Heroes Glory: İlk Kan Mobil oyunlar solo 1V1 yahut 3V3 içerisinde diğer bir oyuncu beraberinde MOBA + RPG savaşım yepyeni bir birleştirme oluşturur, arkadaşları beraberinde 5v5 ekip yukarı turnuva alemde şampiyonluk amacıyla yarışacak! Gank Pentakill ACE Carry, MOBA bütün eğlence! Ayrıcalıklı masal modu Wade zindan AI günlük aktiviteleri ile fazlasıyla bundan sonra fazlası karşı yarışma araştırıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2017, 21:34
Heroes Evolved apk indir
Heroes Evolved apk indir

Evolved hakikat oyuncular amacıyla eylem ile strateji bir dikkatle dengelenmiş rekabetçi mobil oyun Heroes güzel geldiniz. 30 + eşsiz kahraman bir havuzdan seçmek ile takımların içine atlamak. Göz alıcı düşlem harita üstünde hakikat rakiplerine karşı savaşa. Oyun öyleki hayatta kalmak ile muvaffakıyetli olmak amacıyla bütün beceri, takım çalışması, kurnaz ile strateji alacak! Cihazınızı tut ile çarpıcı çizelge ile aralıksız animasyon beraberinde savaşım içine düz dalış.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2017, 21:25
Destiny of Thrones - 5v5 MOBA apk indir
Destiny of Thrones - 5v5 MOBA apk indirDestiny of Thrones - 5v5 MOBA strateji, hakikat zamanlı savaşım, yoldaş beraberinde beraber savaş buluşmak ile savaş fethetmek amacıyla düşmanları yenmek amacıyla kahramanlar yetiştirmek
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-05-2017, 17:49
Reactor - Enerji tüccarı oyunu apk indir

Reactor - Enerji tüccarı oyunu apk indir
Reactor - Enerji tüccarı oyunu bizzat reaktörünüzü inşa etmek ile tüm bir ülke amacıyla güç üretmek mi istiyorsunuz? yahut yalnızca bu enerjiyi satıp kazanç etmek amacında mısınız? Reactor, onu ile bundan sonra fazlasını, şimdiye dek oynadığınız en bağımlılık yapıcı oyun içerisinde gerçekleştirmenizi sağlamakta! Oyunun hedefi olabildiğince yalınç: enerji kaynakları inşa ederek oldukça hararet ile çıngı üretmek, onu yaparken de hep şeyi hakimiyet içinde tutarak enerjiyi kâra dönüştürmek! elbette ki ilk kez eski pahalı olmayan yoldan başlamak gerekiyor. ufak bir rüzgar türbini gelişmenize destek kalacaktır!
Devamı
  • Yorumlar: 0