Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 10-04-2016, 20:24
Kids piano app apk indir
Kids piano app apk indir
Çocuğunuz müzik sever mi? Müzikal sesler değişik çeşit (ksilofon ile bundan sonra aşırı) beraberinde piyano çalarken Bu ufaklıklar piyano programı ufak çocuğunuz amacıyla eğlendirici ile eğlence sağlaması söz konusu. Toddler piyanoda bizzat sevdiğiniz şarkıyı çalmak veya mükemmel malum tekerlemeler dinle. Bebekler de tam görüntü klavyesinde değişik renkli tuşlara dokunarak beğeni ile farklı enstrüman ses efektleri dinleyecek - bebek müzik kutusu bir çeşit. bedava versiyonu piyano ile ksilofon enstrüman sesleri ile kreş beraberinde beraber oynamak amacıyla tekerlemeler iki çocuk erişim sunmaktadır unutmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2016, 20:18
My Little DJ Apk indir
My Little DJ Apk indir
Beraber bebekler ile pikap koyun ile sonuç fazlasıyla ufak profesyonel DJ olduğunu! Onları diskleri çizebilir ile kayıtları dışa geçiş izleyin. Onlar açıkçası fazlasıyla mükemmel! Onlar oyun haline onların karışımı ekleyin ederken ufaklıklar müzik dinleyebilirsiniz. Kayıt dönüşünü olsun! Bebek Otobüs erken çocukluk eğitim yazılımlarının ilk kez güvenilen bir markadır. Mobil uygulamalar tasarlanmış ile okulöncesi amacıyla ayrıcalıklı şeklinde geliştirilen ile onlar yaş şeklinde iki türküme ayrılır mevcuttur, 3 ile 6 yaş arası ufaklıklar amacıyla 1 beraberinde 3 yaş arasında ufaklıklar amacıyla başlangıç grubu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2016, 10:37
Baby Phone Games for Babies Apk indir

Baby Phone Games for Babies Apk indir
Bebekler amacıyla mükemmel bir müzikal "bebek telefon" oyunu! Bu eğlendirici oyun çocuklarınızın ile klasik tekerlemeler ile sevimli görüntüleri beraberinde saatlerce işgal küçükler sürek edecektir. Çocuğunuz bu bebek oyuncak seveceksiniz. Plays Tekerlemeler, Şarkılar, Ninniler ile çocuk seveceksiniz Ses Efektleri sürü. Tablet katkı! bütün muhteva ücretsizdir! Bu 2 yaşındaki bebeğe bir yaşında önceden bir altı ay boyunca büyük bir bebek oyuncak. hem de hala beğeni ile müzik ile tekerlemeler boyunca şarkı söyleyecek Bebekler amacıyla idealdir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2016, 10:30
My baby Piano Apk indir

My baby Piano Apk indir

Bebeğinizin duyarlılığın geliştirilmesi amacıyla "Bebeğim piyano" Bu program, farklı çocuk şarkıları ile otantik davul sunmaktadır. Coşku verici müzikal başarı yapmak, ufaklıkların şarkıları davul sesleri ekleyin. "hakikat dokunma ile çalışan" dokunma gelişmiş bir hassasiyet taktim etmek amacıyla yerleştirilmiştir. Dokunulduğunda, uygulama ufaklıkların merakını özendirme etmek amacıyla animasyonlar ile titreşimi aktive ederler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2016, 10:24
Çocuk Eğlence Hayvan Piyano Apk indir

Çocuk Eğlence Hayvan Piyano Apk indir

Uygulama çocuklarınız için 3 komik piyano, hoş HD grafikler ile en üst nitelikli sesler beraberinde kahkaha ile eğlence getirerek , "Hayvan Piyano " sunmaktan gurur duyar. Animasyon karakterleri direk basarak piyano melodisi çalmak. rastgele etkiler varyasyon ile eğlence için piyano tuşları değiştirmek! Bu bedava versiyonu , 3 piyano vardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2016, 01:58
Çocuk hayvanat bahçesi piyano apk indir
Çocuk hayvanat bahçesi piyano apk indir

Bir an amacıyla ebeveynlik umurunda gevşetin ile çocuğunuzun farklı evcil hayvanların sesleri eşliğinde piyano müziği tanımak. Şarkı kedilerin bir sekizde beraberinde gencecik müzisyen eğlendirin. Renkli ile oyun emici bebek bahçesi piyano beraberinde, ufaklıklara notların bütün oktav öğretim hakiki bir mutluluk! Oyunun Özellikleri ile avantajları...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2016, 01:50
bebek ninni Apk indir
bebek ninni Apk indir

Bebeğiniz amacıyla en mükemmel 16 ninni. Uygulama uyurken bebeğin beyni uyarır. Sabun köpüğü beraberinde oynarken rahatlayın. Uygulama da bebeğiniz amacıyla her daim bütün mükemmel ninni, klasik şarkıları birikmiş. Bebek amacıyla klasik melodileri. Tabiat sesleri beraberinde ninniler ile çocuk şarkıları rahatlatıcı akıllı bebek uyku müzikleri...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2016, 01:44
Baby Sleep Instant Apk indir (Android Uyuyan Bebek Uygulaması)
Baby Sleep Instant Apk indir (Android Uyuyan Bebek Uygulaması)
Bebeğiniz hemen uykuya destek olabilir. Ebeveynlerin kuşaklar tarafından etkin olduğu ispatlanmış klasik tek düze sesler (ninniler) kullanır! Bizzat ninni kaydedin. Gereç tasarımı... Sebep benim bebeğim ağlıyor? Bebeğiniz, berrak bir bezi, kolik beraberinde hiçbir sorunları var beslenir, bebeğinizin lakin hala ağlıyor beraberinde oynuyorlardı ? Bebeğiniz tahminen fazlasıyla yorgun olduğunu, lakin aynı anda yapamaz özü tarafından uykuda düşmeye. Bu bebeklerin geniş bir vaziyet ile Uyku Bebek hemen en destek olabilecek bir durumdur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2016, 15:25
Çocuk Müzik Aletleri Sesler Apk indir
Çocuk Müzik Aletleri Sesler Apk indir
Çocuğunuz telefon veya tablet müzik yapalım. Bu ufaklıklar ile oturup otantik sesleri beraberinde müzik aletleri çalmayı öğrenmek amacıyla ufaklıklar amacıyla fazlasıyla eğlendirici. Bu ufaklıklar ksilofon, davul seti, piyano ile akustik gitar vb. renkli aletleri çalmak amacıyla parmaklarınızı kullanın. Bedava versiyonu ksilofon ile trompet var olduğunu lütfen unutmayınız. şayet oyunu beğendiyseniz, kalan müzik aletleri programında satın alınabilir. Hakikat davul değişik ses seviyesi esasen bir şey anneler ile babalar beğeni edecek olan, geri çevirdi mümkün.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2016, 15:19
Herkes için zurna Apk indir

Herkes için zurna Apk indir


Zurna çalmanın keyfine varmak amacıyla hakikat sesler kullanıldı. 3 tek başına davul ritmi beraberinde özünüzü düğünde vb. hissedeceksiniz. Mobil cihazınızı ister zurna vb. tutarak çalın talep ederseniz klavye vb. çalın.
Devamı
  • Yorumlar: 0