Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 5-03-2017, 22:52
Dots n Boxes apk indir
Dots n Boxes apk indir
Dots n Boxes oyunu; Kutular ve noktalar oyunu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 22:31
Pokémon Duel apk indir
Pokémon Duel apk indir

Pokémon Düello Oyununda Pokémon rakamları kullanan bir strateji oyunudur. En sevdiğiniz rakamları beraberinde bir güverte inşa ile bundan sonra sonra bir Ligi futbol içine sıçrama! Lig Maçları yüksek Lig sıralarda girmek amacıyla bir ihtimal evrenin dört bir yanından oyuncular beraberinde yarış. Hakikat zamanlı şeklinde rakipleri savaşım edeceğiz! Düellolar kazanmak serin biçim ile unsurları hep türlü almak ile güverte kuvvetli olun!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 22:24
4 in a row king apk indir

4 in a row king apk indir


4 in a row king 2 kullanan kimse oyunu 7x6 alanları gemide birer birer damla parça. Dört tane beraberinde bağlanmak amacıyla ilk kez düz, yatay, diyagonal, dikey hat kazanır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 22:18
Four In A Row - Classic Games apk indir
Four In A Row - Classic Games apk indir

Four In A Row - Classic Games ile karşı rakibinizden eski bir hat içerisinde renk 4 tane bağlayın. fenomen oyun bundan sonra senin ellerinizde bir alan okuma yahut dinlenmek biraz amacıyla bir an ayırabilirim her daim. Ufaklıklara strateji yeteneklerinizi denemek veya öğretim amacıyla şahane. Bir arkadaşımla multi-player oynamak yahut mükemmel eğitimini almış sanal oyuncuları yendi ile oyun tarafınca iyileştirmeler oyunu görmek amacıyla deneyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 21:43
Reverse - Classic Board Games apk indir

Reverse - Classic Board Games apk indir

Reverse - Classic Board Games aralarında tuzak rakibin parçaları onları fethetmek amacıyla! yalnızca dikkatli olun: rakibiniz özdeş şeyi yapabilir. Parçalar kere köşeleri onlarca değişecektir. Sen bundan sonra parçalar gemide çalınabilir vakit en parçalar var ise kazanan sensin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 21:38
Mega Tic Tac Toe apk indir
Mega Tic Tac Toe apk indir

Şimdiye denli en zorlu Tic Tac Toe çevrimiçi oyuncuların milyonlarca katılın! Kazanmak amacıyla büyük bir Tic Tac Toe gemide bir satır hattında 5 çizin. Çevrimiçi modu alemde 5 değişik zorluk seviyesi yahut alan oyuncular beraberinde kuvvetli bir bilgisayar motoru karşı Tic Tac Toe becerileri deneme edebilirsiniz! En mükemmel oyna olabilir olan en fazla olmayan adımlarla kazanmak ile önder gemide en mükemmel Tic Tac Toe oyuncu olmak!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 21:34
TicTacToe Online apk indir

TicTacToe Online apk indir

Tic Tac Toe hep yaştan insan amacıyla asan lakin yeniden de coşku verici bir oyun. Hep oyuncu bizzat - onun işareti seçer. "X" yahut bir "0" ile sırayla onların işaretleri 3x3 alanının karelerinin içine tek tek koyun. Kazanan dikey yahut çapraz, yatay ara vermeden onun / bunu belirti bırakmak amacıyla ilk kez bir tanesidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 12:24
Dots Online apk indir
Dots Online apk indir

Nokta işaretli kağıt üstünde bir mantıksal oyunudur. lakin şimdi akıllı bir kalem ile bir levha şeklinde görev verebilir. çevrim içi multiplayer beraberinde bütün dünyadan oyuncular beraberinde oynayın! Android oyunları beraberinde tren! Oyunun hedefi rakibin maksimum noktalar HEM etmektir. Oyuncular hakimiyet kağıda hat geçişleri üstünde noktalar koydu. hep oyuncu bir renk noktalar koyar. Noktalar dikey şeklinde yalnızca yatay bir kare beraberinde ayrılır ile çapraz olmalıdır. Oyun oyunculardan birisi teslim karşılıklı mutabakatla, veya şayet hiçbir bedava geçişleri mevcuttur sona erer.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 12:12
Dots and Boxes - Classic Games apk indir

Dots and Boxes - Classic Games apk indir

Dots and Boxes - Classic Games rakibinizden bundan sonra nokta, yakın bundan sonra kareler bağlamak ile mükemmel eğitimini almış sanal oyuncuları yenmek amacıyla deneyin;) yahut çevrim içi oynamak! Hem de telefonunuzda yahut tabletinizdeki dostlarla yarışabilirsiniz!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 12:06
SnakeAndLadderAnimated apk indir
SnakeAndLadderAnimated apk indir
SnakeAndLadderAnimated evren çapında bir klasik şeklinde bugün kabul önceden bir Hint oyunudur. Birkaç "merdivenler" ile "yılan" gemide yerleştirilir. O denli dört şahıs veya makine beraberinde oynayabilirsiniz bir oyuncu tarafınca çalınabilir. oyun öyleki tercihen harici bellek kartına yüklü. Kurbağalar zar adedi başına hareket oyuncu tasvir etmek amacıyla kullanılır. Onlar merdiven tırmanmaya ile yılan onları ısırmaya vakit alt taraf gidebilir. Bütün yılanlar avcılık animasyon yaşıyorsanız. Her daim oyuncu zar, kurbağa hareketi beraberinde beraber var zar değerini gösterecektir saymak yuvarlanıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0