Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 31-05-2017, 11:07
Schafkopf apk indir

Schafkopf apk indirSchafkopf oyunu internet bağlantısına gerek duymadan oyundaki hazır sanal kişilerle oyun oynayarak eğlenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2017, 11:02
Skat Liste apk indir

Skat Liste apk indirSkat listesi noktaları Skat boyunca listesi oyunu destekte kalacaktır. Sonuçları kolaylıkla listeler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2017, 10:57
Skat apk indir
Skat apk indirSkat oyununda zamanın getirdiği gibi teknoloji gelişti ve sanal hafızaya karşı gerçek rakipler gibi oyna.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2017, 10:43
SkatBlock apk indir

SkatBlock apk indir

Skat Pad kart oyunu Skat sonuçları belirterek amacıyla bir program. Değerleri maçın hesaplanması, program devraldı. Skor adedi beynelminel Skat dayanmaktadır. Lakin aynı anda oynamak amacıyla bir takım resmi olamayan yolları destekler. programı 2 beraberinde oyunlar amacıyla kullanılabilir. Toplam 5 oyuncu kaydı kullanılır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2017, 10:40
Skatabrechnung apk indir

Skatabrechnung apk indirSkatabrechnung oyununda skorları tutabileceğiniz bir oyun kolaylaştırıcı. Skatabrechnung ile kağıt kalem aramaya son.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-05-2017, 00:22
Pasiyans kralı apk indir
Pasiyans kralı apk indir


Pasiyans kralı solitaire kral Klondike kart oyununda yüksek yuvaya bütün tablo kartları bırakmak şayet kazandı. Alt kart kara ile al renk dizisi şeklinde temizlenmiş kalacaktır. En üst sayıda kartları sayısının düşük kartları yüksek bundan sonra en üst gidemez.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-04-2017, 14:42
Hearthstone apk indir
Hearthstone apk indir

Kartlarını çek ile dayağı alt taraf atmak! Hearthstone şeklinde, kurnaz bir strateji süratli tempolu, kaprisli bir kart oyunu kahramanı oynamak. dakika, sen, efsun sapan kölelerinin çağırmak ile sürekli değişen savaş kontrolünü ele geçirmek amacıyla kuvvetli kartlar olması planlandı. Bu senin ilk kez kart oyunu var ya tecrübeli bir profesyonel olsanız, Hearthstone derinliği ile çekicilik sizleri çekecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 10:51
Call Break apk indir

Call Break apk indirİskambil bir standart deste beraberinde dört oyuncu tarafınca oynanan bir stratejik hile tabanlı bir kart oyunu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 10:43
Call Break++ apk indir
Call Break++ apk indir
Call Break++ Oyunu : Davet Arası Maça birbirine benzeyen bir stratejik hile-tabanlı bir kart oyunu. Kartların önceden oyun sanal oyun deneyimini taktim etmek amacıyla 13 kartların hep birisi 4 oyuncu bulunmakta. Beş fırsatlar ile bir oyun içerisinde yuvarlak olması planlandı. Bir öneri veya davet beraberinde bir oyun başlayarak, bir oyuncu etkin doğal olmayan zeka beraberinde 3 bilgisayar oyunculara karşı yarış edebilir. Onlar o takımdan biterse sürece herhangi bazı giysi tek kart atarak bir oyun başlatılıyor, başka oyuncular da özdeş davayı izleme.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-09-2016, 22:24
Fairway Solitaire apk indir
Fairway Solitaire apk indir

Sıkı birer istek üstüne, Fairway Solitaire bu yerde! bir twist beraberinde bu solitaire klasik senin kart oyunu yaşam! yalnızca bir kart yukarı yahut alt taraf beraberlik kazık bir kart oynamak, bu denli asan! Sen fairway oynayacağız, lakin golf salıncak geliştirmek amacıyla beklemeyin! hep el en kartları kaldırarak eşit kalın. rahatlatıcı ortamlarda hoş el boyalı arka Ders Tehlikeler ile gopher mini oyunlar zorluklar üstüne almak amacıyla oyunun yüksek almak.
Devamı
  • Yorumlar: 0