Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 16-06-2017, 06:47
Hamile Bella İlk Bebek apk indir
Hamile Bella İlk Bebek apk indir
Hamile Bella İlk Bebek Bella Kitty yepyeni bir bebek beraberinde hamile ile o senin yardımınıza gereksinimi var! Onun amacıyla bir ilk kez bebek bundan dolay o fazlasıyla korkuyor. Açıklayacak olursak, mükemmel bir dost olmak gebelik beraberinde bunu yolculuğa Bella katılın. Bu oyun içerisinde mumya bakımı, bebek bakımı vb. üstünde 4 etkileşimli etkinliklerin tadını, yukarı ile bundan sonra hakimiyet edebilirsiniz. İlk ona sağlık kontrolüne bir tablet, sıhatli besin ile bundan sonra ver. Hem de, değişik dizaynları beraberinde yepyeni bebeğin kreş dekore yapabilirsiniz. arkasından sıcaklığın içinde hakimiyet ile bir stetoskop kullanarak yürek atışı. 3 bebek sonra doğar azından bebeğin saçını kesmek ile bir bebek banyo vermek zorunda kalacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2017, 00:29
ŞehirBİL apk indir

ŞehirBİL apk indir

ŞehirBİL oyunu Harita üstünde bilmeye çalışın. İsterseniz 10 il amacıyla talep ederseniz 81 ilin hepsi amacıyla savaşım edebilirsiniz.
Gösterilenin hangi kent olduğunu bilin, lakin biraz süratli yanıt vermeye çalışın. zira vakit aleyhinize işler. Güvenilir değilseniz bir fikir alabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2017, 00:26
Dinazor Makineler Zorlu Görev apk indir

Dinazor Makineler Zorlu Görev apk indir


Dinozor Makineler bundan sonra parmaklarınızın ucunda. Dinozor Makineler beraberinde kaçabildiğin denli roketlerden kaç ile bu Görevde dinozor makinelere destek ol. Dinotrux karakterleri parmaklarının ucunda. Dino Trux beraberinde maceraya başla.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2017, 00:23
Tinybop Kaşif'in Anahtarı apk indir

Tinybop Kaşif'in Anahtarı apk indir

Tinybop Kaşif Kütüphanesi uygulamalarını 7 gün boyunca bedava test etmek amacıyla anahtarınız! Tinybop Kaşif Kütüphanesi uygulamalarını oynamak amacıyla Tinybop Kaşif'in Anahtarı'nı edinin. eski onu kurun. arkasından, 7 günlük bedava denemenizi başlatmak amacıyla kayıt olun. Yükleyin ile 5 Tinybop Kaşif Kütüphanesi uygulamasını oynamaya başlayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2017, 00:18
TRT Keloğlan apk indir
TRT Keloğlan apk indir


Kara vezir yeniden Keloğlan ile arkadaşlarının aşına dert açtı. Başlarına neler gelmiştir neler. Haydı, Keloğlan beraberinde maceraya atılmaya var mısın? Nostalji ile çağdaş kültürün harmanlanmasıyla yapılmış bu platform oyun, sizlere en yeni bir tecrübe yaşatacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2017, 00:15
TRT Rüzgar Gülü apk indir
TRT Rüzgar Gülü apk indir

TRT Rüzgar Gülü oyunu ile özünüzü deneme edebileceğiniz, hatta yepyeni açıklamalar öğrenebileceğiniz, yüzlerce sorudan oluşan, TRT Çocuk’un eğlendirici açıklama yarışı Rüzgar Gülü, bundan sonra mobilde de sizinle. Edebiyattan coğrafyaya, tarihten umumi kültüre, onlarca değişik mevzu ile sual bu yerde. En mükemmel ben bilirim diyorsan, haydi durma yarışalım! Rüzgar Gülü beraberinde ister zamana karşı yarışma, ister alan oku. Rüzgar Gülü’nü yükle, eğlenmenin ile öğrenmenin tadını çıkar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2017, 00:12
Kalp Cerrahisi ER Acil apk indir
Kalp Cerrahisi ER Acil apk indir

Kalp Cerrahisi ER Acil hekim sizlere amacıyla sorgulama edilmiştir hakikat hekim ile aşırı çılgınca davranan cerrah verir. Hayal edilemez grafikler ile aşırı çılgınca davranan oyun, operasyonlar vb. muazzam gerçeklik ile donmuş halde bunu uyanma hakikat yürek nakli beraberinde. ufak ufaklıklar Profesyonel hakikat Kardiyolog Acil hekim olmak ile hastanede veya klinikte hastalara elverişli iyileştirme ile terapi verecek. Ona içerisinde durağan bir yürek pili gerekebilir. Hastanın göğsünü açarak göğüs kafesini ziyan görmesini önlemek.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2017, 03:21
Banka Müdürü ve Kasiyer apk indir
Banka Müdürü ve Kasiyer apk indir
Banka Yöneticisi ile Kasiyer, küçüklerinize banka asistanı ile bankadaki Nakit müdürü şeklinde çalışmayı öğrenme ihtimali verir. Banka Müdürü ile Kasiyer gencecik erkek ile kızlar amacıyla bir eğitim oyunudur. Ufaklıklar, parayı bankada kasiyer şeklinde ne şekilde kullanacaklarını öğrenebilirler. Bankada bir yönetici şeklinde çalışmak asan değil, hep şeyden eski makbuz ile tarayıcı beraberinde nakit kayıt oyunlarını ne şekilde çalıştıracağınızı öğrenmeniz ile hem de, çeklerinizi nakit şeklinde müşterilerinize ne şekilde doyum edebileceğinizi öğrenmek zorundasınız! tastik mühürlü mühürünü verin ile onlara para vererek maaşlarını ödeyebilirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2017, 03:10
Fireboy Watergirl - Heart Star apk indir

Fireboy Watergirl - Heart Star apk indir


Fireboy Watergirl - Heart Star oyununda ateş ve su iki paralel dünyalar arasında iki ufak dost rehberlik fazlasıyla hoş bir eşsiz bulmaca dolu bir platform oyunudur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2017, 02:59
Harika Kanatlar Paket Toplama apk indir
Harika Kanatlar Paket Toplama apk indir

Harika Kanatlar Paket Toplama oyunu şimdi karşınızda! Jett yeniden mükemmel Kanatlar serüveninde meslek başında! Yardıma gereksinimi olanlara paket teslimi yapmak amacıyla eski paketlerini topluyor. Oyun öyleki beraberinde keyifli bir heyecana sürükleneceksin! Super Wings beraberinde evren çapında tanınan macera ülkemizde mükemmel Kanatlar beraberinde karşınızda!
mükemmel Kanatların sana gereksinimi var, onlara katkı ver!
Devamı
  • Yorumlar: 0