Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 11-06-2017, 00:49
Bowmasters apk indir

Bowmasters apk indirBowmasters katiyen bedava bütün boyutlarıyla 41 deli oyun karakterleri! Meyvelerle kuşlarla düşmanları yen.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-06-2017, 00:46
Big Hunter apk indir

Big Hunter apk indir

Big Hunter kabile insanları açlıktan sıkı bir av oyunu! ilkel dev hayvanları avlamak! Uzun vakit eski, bir ormancı kabile outback kasabasında yaşadı. İnsanlar yüzünden sürekli kuraklık ölümüne açlıktan kabilesinin lideri yaşamak amacıyla hep gün avcılık amacıyla dışa gidiyor... Büyük Hunter mızrak, balta ile bumerang beraberinde dev ilkel hayvanları avlar dinamik bir fizik oyunu. Silah çeşitliliği beraberinde evrenin en mükemmel avcı ol!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-06-2017, 00:42
Sniper Hunter Safari Survival apk indir
Sniper Hunter Safari Survival apk indir

Safari'de hakikat hayvanlar amacıyla avı! Bu kaçış hizmetinde, bu ormanda hayatta kalmak amacıyla bütün becerilerinizi kullanmanız gerekecek! Korkulu aşırı çılgınca davranan hayvanlarda vurun. Keskin nişancı atıcı şeklinde çekim yapma becerilerini ortalığa çıkarın. Geyiğin kaçmasına izin verme. Hakikat bir avcı vb. yaş gelin, izleme becerilerinizi geliştirin, avınızı toplayın ile avcılık becerilerinizi hakikat vahşi hayvanlar avı testine sokun. Silahlarınızı yükleyip 5 yıldızlı çekim düzeltme zamanınız gelmiştir!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-06-2017, 00:40
Deer Jungle Hunting : Shooters apk indir
Deer Jungle Hunting : Shooters apk indir

Deer Jungle Hunting : Shooters ormanda en gerçekçi yalınç ile düz geyik avcısı eğlendirici, en kısa sürede geyik oyun içerisinde yaşamak geyik arasında özünü tutmak vur. geyik Jungle avcı hakikat avcılık deneyimi sunmaktadır. kullanan kimse, bütün geyik eski herhangi bir geyik misyonu başarısız olması planlandı oyuncu dokunursa, bir sonraki düzeye taşımak amacıyla oyuncuya ulaşmak çekmek zorunda. oyuncu geyik özünüzü önlemek amacıyla fazlasıyla dikkatli olmalıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2017, 10:11
Anti Terör SWAT Takım FPS apk indir
Anti Terör SWAT Takım FPS apk indir

Anti Terör SWAT Takım FPS oyununda komando masalı tasvir faal bir oyundur. Misyonumuz komando kahraman tarafınca kullanılmakta olan yerine getirilecek tüm bu sorumlulukları almaktır. Bu bir keskin nişancı vb. hissettiriyor. Kudretli savaşçı şeklinde düşman beraberinde savaş şeklinde alt taraf onlara Topçu atışlar ile yağmur ateşi beraberinde onları ezmek ya Topçu Colonial savaşçı şeklinde onları şarj edebilirsiniz. Oyun sürükleyici ortamları ile görünüm beraberinde def'aten enteresan levelleri sunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2017, 10:08
Cube Sipder Hero Mutant 3D apk indir
Cube Sipder Hero Mutant 3D apk indir

Cube Sipder Hero Mutant 3D Kübik kahraman örümcek piksel mutantlar gelen şehri kurtarmak amacıyla geri gelmiştir! Sen örümceğin kahramanın yolunu almak zorunda ile bu sokakların hakikat koruyucusu olduğunu göstermektedir! Sen, harika yeteneklere sahiptir. Hainlerle savaşta şunları değerlendirmek! örümcek kahraman payı gezegenin en mükemmel kurtarıcı olma fonksiyonu taşıyor. Şayet blok piksel kötü adamlar ile dizaynları bulunmuyor etmek hazırsanız şu tapta bu oyunu oynamak!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2017, 10:05
Robot Fighting 2 - Minibots 3D apk indir

Robot Fighting 2 - Minibots 3D apk indir

Robot Fighting 2 - Minibots 3D oyununda zırhlı vasıta radyo kontrollü vasıta oyunları kavga göz alıcı robotlarla zırhlı vasıta göstermektedir. BattleMinibots birinde alan alın. Bunlar yıkılmaz savaş arabaları ölüm yarışma amacıyla benzersiz bir silah beraberinde hep birisi son aşama tehlikelidir. Garajda bizzat zırhlı vasıta Minibot oluşturun ile deneme yapmak ile mekanik robot savaşları Lig aza olma özelliklerini yükseltmek!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2017, 10:02
Örümcek Kahraman Survival Uçan apk indir

Örümcek Kahraman Survival Uçan apk indir

Örümcek Kahraman Survival Uçan oyununda maceracı kent yaralı vatandaşları kurtarmak amacıyla ile fazla suç oranını sona erdirmek amacıyla bir uçan örümcek harika kahraman gereksinimi var. Gangsterler hayatta kalma kent çevresinde suç faaliyetlerini yaparken bir kere bundan sonra aktiftirler. Büyük kent uçan örümcek hayatta kalma kahraman nihai hayatta kalma şehirliler amacıyla polis kahraman şeklinde hareket edebilir kim gereklidir. Kimse sizin harika hayal edilemez hareketli uçan hayatta kalma becerileri bilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2017, 09:58
Brutal.io apk indir

Brutal.io apk indir

Brutal.io akıllı 2D fizik oyunu katılın ile evren çapında oyuncular milyonlarca, hakikat zamanlı şeklinde oynarlar. Brutal.io arabanızı hakimiyet ile başka oyunculara karşı harman döven atmak. Brutal.io oynaması asan, ustalaşması kıyın. Brutal.io sizin harman döven bırakıp kaytadan geri almak amacıyla kaytadan tıklatın. şayet fazlasıyla dalıp şayet Yeşil sentinels sizden enerjiyi çalacak. Brutal.io oyun saf 2D fiziği dayanır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2017, 09:55
Battle of Warships apk indir
Battle of Warships apk indir

Battle of Warships savaş gemilerinin savaşı. geçmişin efsanevi gemi dolaşmak amacıyla ayarlayın, arkadaşlarınla ​​oyna ile düşmanları bulunmuyor! Birinci ile savaş gemileri filosunun savaşı'nda İkinci evren Savaşı gemilerin onlarca bundan sonra mevcuttur. Bir kaptan vb. hissedin ile herhangi bir düzeyde hakikat bir savaş gemisi gidin. topçu, ovalar ile torpido kullanın! Sen savaş gemileri Savaşı'nda farklı Deniz Güçlerin hakikat gemilerini bulacaksınız. Onların ayrıcalıklı özellikleri ile avantajları iş bizzat filosu oluşturmak ile güncellemek!
Devamı
  • Yorumlar: 0