Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 21-12-2015, 21:42
Paper Airplanes Apk indir (Android Kağıttan Uçak Yapma Oyunu)

Paper Airplanes Apk indir (Android Kağıttan Uçak Yapma Oyunu)

Kağıt Uçak! Kağıt uçaklar def'aten modellerini zanaat verir. Nakamura Kilidi, Boru vb. bundan sonra egzotik olanlara vb. en meşhur olanlardan. Paper Airplanes Özellikleri : İpuçları, Adım adım yönerge kılavuzu adımı, Aiplanes (Uçaklar), Semboller ile temel kıvrımları Origami ilkelerini anlama, Youtube'dan video eğitimleri..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-12-2015, 21:35
TinyTap, Make & Play fun apps Apk indir (Android Kişiselleştirilebilir Öğrenme Uygulaması)


TinyTap, Make & Play fun apps Apk indir (Android Kişiselleştirilebilir Öğrenme Uygulaması)


Yapımcısı olacağınız bir mğrenim uygulaması! Öğretin ile kişiselleştirilmiş öğrenme programları yapma ile evren çapında bir süper eğitimciler, uzmanlar ile yayıncılar tarafından günlük teşkil edilen başkalarını oynayarak öğrenirler!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-12-2015, 09:39
Angry Birds Star Wars Apk indir
Angry Birds Star Wars Apk indir

Ülkenin şeytani Pigtroopers: Uzun vakit eski bir galakside uzaklarda ... umutsuz asi kuşların bir galaktik tehdide karşı karşıya gelmiştir! Rebel kuşlar şimdi gizli tabanından çarpıcı, kötü İmparatorluk Domuzlar karşı ilk kez zaferini kazandı. Savaş esnasında, Rebel casuslar İmparatorluğu'nun nihai silah, Domuz yıldızı gizli planlarını çalmak başardı. Rebel Kuşlar amacıyla planlarını taktim etmek amacıyla yarışıyor. Şimdi onlar senin yardımınıza ihtiyacımız var!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-12-2015, 01:20
My Baby Care (Bebek bakımım) Apk indir
My Baby Care (Bebek bakımım) Apk indir
Oyun öyleki, ufaklıkların çocuk bakımını öğrenmeleri baresinde onlara hoş bir ihtimal hizmeti sağlar.Kendi evinizde bizzat Ana okulunuzu işletiyor vb. deneyimli bir bebek bakıcısı olun. Sevimli ufaklıklar yepyeni doğanlar değiller bundan sonra, anneleri ile babaları günlük bakımları amacıyla sizlere para veriyorlar. Bebek yaştaki ufaklıklar interaktif oyun odalarında oynuyorlar ile senin ilginizi bekliyorlar. Eğlendirici banyo, bebek altı değiştirme, köpüklü diş fırçalama, lezzetli yiyecekler, modaya elverişli kıyafet, neşeyle dolu oyunlar, güzellik uykusu vb.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-12-2015, 01:11
Çocuklar yarış oyunu - Beepzz Apk indir
Çocuklar yarış oyunu - Beepzz Apk indir

Kemerlerinizi takın! Bizim Beepzz ralli arabaları beraberinde eğlendirici bir yolculuk amacıyla bize katılın. Favori vasıta seçin ile eşsiz yokuş yukarı ile yokuş alt taraf ortamlarının sorunlarla karşı karşıya. Bizim Beepzz Arkadaşları kent, çiftlik çöl, karlı tepeler, savan orman, kayalık dağ, tatil çimerlikleri ile orman yoluyla unutulmaz bir yolculuğa götürecek. Oynarken def'aten beceriler öğrenin. Bu yaratıcı bir arcade yarışma oyunu çözme becerilerini ile iş belleği çocuğunuzun sorununu artıracak; ile onların güvenini artırmak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-12-2015, 01:03
Çocuklar 4 Bulmaca - Hayvanlar Apk indir
Çocuklar 4 Bulmaca - Hayvanlar Apk indir

Ufaklıklar amacıyla Bulmaca ufak ufaklıklar ile mektep eskisi amacıyla eğlendirici ile eğitici bir oyundur.Bu bedava oyun çocuklarınızın eşleştirme, dokunmatiği ile ince motor becerilerini geliştirmesine destek olabilir. Eğlenip oyun oynar iken sayısız çiftlik hayvanları, yabani hayvanlar, böcekler ile başka hayvanların isimlerini öğrenmelerini izleyin. Alkış ile tezahürat onlar oyun oynarken sözcük, eşleştirme, hafıza ile bilişsel becerileriler geliştirmeye sürek etmeleri amacıyla her daim özendirme edecek ile övecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-12-2015, 00:54
Let's Farm Apk indir (Android Haydi Çiftliğe Oyunu)
Let's Farm Apk indir (Android Haydi Çiftliğe Oyunu)
100 den aşırı ülkede en fenomen 5 sevilen oyunundan ile cep telefonundaki en fenomen çiftlik oyunlarından birine katılın! ile bundan sonra da önemlisi... Let's Farm oynamak ücret ödeme gerekmeden! Çiftliği yüzlerce dekorasyonla en uygun biçimde tasarla. Taze bitkiler dik. Dünyanın farklı yerlerindeki çiftçilerle alışverişte bulun. Şirin evcil hayvanları besle. Zorlu hizmetleri yap. Sıcakkanlı komşuları kutla. Lezzetli yemekler yap. Oynaması bedavadır ama çeşitli içerikler hakikat para karşılığı satın alınabilir. Let's Farm Oyunu İnternet bağlantısı ile oynanır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-12-2015, 00:43
Mini Pets Apk indir
Mini Pets Apk indir
Hayvanlarda sevgili görün! Bebek evi! Asla bir Hayvan tarihi çıkıp yabansı hayvanlar bulun! Mini Hayvanlar oyunu Internet bağlantısı çalışmasını gerektirir. Mini Hayvanlar şayet barınak sunmaktadır ile evren üzerindeki şirin hayvanların ilgi! Hayvanların yüzlercesi var! Cheetah itibaren Baykuş, Kanguru, Deniz Kaplumbağası daha da fazlası! Pazara pek çok unsur beraberinde tamamen özelleştirilebilir sığınak! Ziyaretçilerinizin bahtiyar etmek amacıyla inanılmaz bezemleme, bitki örtüsü, ile dükkanlar satın almak! Dükkanlar da hayvan barınağı amacıyla mühim bir gelir kaynağıdır!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2015, 23:42
Club Penguin Apk indir
Club Penguin Apk indir

Club Penguin benzeri olmayan devasa bir çok oyunculu topluluktur. Ninja savaşlarından moda gösterilerine, her şey olabileceğiniz ve her şeyi yapabileceğiniz, Disney'in bir numaralı sanal dünyası. Adayı keşfedin, oyunlar oynayın, arkadaşlarınızla buluşup sohbet edin, en yeni partilere katılın, puffle'lara bakın, ziyaret edin arkadaşlarınızın iglolarını beğenin ve diğer şeyleri yapın. Club Penguin'in çevrimiçi güvenlik konusuna gösterdiği önem, hem ailelerin hem de çocukların içlerinin rahat etmesini sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2015, 22:36
LEGO® Ninjago Tournament Apk indir
LEGO® Ninjago Tournament Apk indir
Elementlerin Master Chen'in Tournament girmek amacıyla çağrı ettik. Başka Elemental Masters True Potansiyeli kilidini ile yenmek amacıyla Ninja Eğitim yararlanın! Bütün yepyeni Elemental Masters, bizzat eşsiz yetenekleri beraberinde hep karşı. Spinjtsu TV Serisi Masters: Ninjago mükemmel malum düşmanlara karşı Chen'in Arena Savaşı. Karakterler seviye up; bundan sonra şunları değerlendirmek, kuvvetli onlar olmak! Sensei Garmadon, Snike ile Mindroid dahil, en sevdiğiniz karakter kilidini! Rakiplerinin dalgaları vasıtasıyla yol patlamanın Spinjitsu Gücü açığa çıkarın! Esrarlı yepyeni düşman Yüzü karşında ...
Devamı
  • Yorumlar: 0