Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 29-11-2015, 06:02
Sweet Baby Girl - Dream House 2 Apk indir


Sweet Baby Girl - Dream House 2 Apk indir

Sevilen bebek bakım oyunu Sweet Baby Girl - Dream House 'un yeni versiyonu sizlerle. Yeni versiyonda neler olduğunu merak mı ediyorsunuz. Yine aynı özellikleri barındıran eğlenceli oyunu sitemizden kolaylıkla indirip kullanabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-11-2015, 05:49
Sweet Baby Girl - Dream House Apk indir
Sweet Baby Girl - Dream House Apk indir

Yepyeni bebek kreş ile çalma süresi faaliyetleri beraberinde şimdi kızlar amacıyla en fenomen TutoTOONS oyunu! Tanışma Tatlı Kız Bebek evine Alice ile sevgi oyunları! 11 değişik odalarda eğlenin yahut bahçesinde dışında oynamak. En sevdiğiniz bebek aktiviteleri: bebek banyosu, bebek maması ile yatmadan, pasta pişirme, doğum günü partisi, çay partisi, oda temizleme, kartpostal bezemleme, kelebek yakalamak, ile çiçek toplama giyinmek!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-11-2015, 05:35
Nursery Rhymes For Kids Apk indir
Nursery Rhymes For Kids Apk indir

Harika eğlendirici eğitici ile 1-5 yaşındakiler amacıyla fazlasıyla interaktif sing-along müzik ayrıyeten animasyonlarla... Bundan sonra aşırı tekerlemeler ile yakında şarkı. Dahil 38 Tekerlemeler: Twinkle Twinkle Little Star, Mary'nin ufak bir kuzu vardı, minik tefek Örümcek, Bus Tekerlekler, You Are şayet bahtiyar, Londra Köprüsü, BINGO, vb. 20 Hayvan Şarkılar, 10 Meyve Şarkılar, 10 vasıta Songs - Özgün müzik ile şarkı sözleri vb hayvanlar, meyveler, baresinde öğretmek. Hep harfi + ABC şarkı amacıyla bir şarkı beraberinde 26 ABC alfabe şarkıları.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2015, 16:34
Read Unlimitedly! Kids'n Books Apk indir

Read Unlimitedly! Kids'n Books Apk indir

Yepyeni kitaplar bizim fazlasıyla hep ay peri masallarının büyük sıraları, sesli kitap, şarkı, çocuklar amacıyla yalınç öğrenme oyunları, anaokulu amacıyla eğitim faaliyetleri, masallar ile bundan sonra pekçok beraberinde, 2 milyondan aşırı indirilen program ekledi ekledi. , Dokunun dinlemek ile bebekleri ile bütün büyük oyuncaklar vb. çocuğun düş kuvvetini uyarmak amacıyla onunla etkileşim.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2015, 16:28
BabyFirst çocuklar Videolar Apk indir
BabyFirst çocuklar Videolar Apk indir

video uygulamasıyla en sevdiğiniz BabyFirst şovlarımızı izleyin! fazlasıyla beğenilen TV kanalı nispetindeki BabyFirst Video, en fenomen BabyFirst karakterlerini ile Harry the Bunny, VocabuLarry, Peekaboo, the Notekins ile bundan sonra çoğunun dahil olduğu TV şovlarını barındıran video içeriklerini saatler boyunca sağlamaktadır. BabyFirst Video, düzinelerce programlardan yüzlerce bölümler sağlamaktadır! hep gün eklenen yepyeni bir video beraberinde hiç videosuz kalmayacaksınız!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2015, 16:20
Kids Connect the Dots (Lite) Apk indir
Kids Connect the Dots (Lite) Apk indir
Çocuklar amacıyla Eğitici oyunlar yaptığımız tek şey. Çocuk Dots Lite tam sürümünü satın almadan eski test etmek amacıyla 25 görüntüleri barındıran bağlayın. Bizim Çocuklar Dots oyunu bağlayın beraberinde mektep eskisi açıkçası bağlayın. Çocukların tanımak ile bir çocuk-dostu bir biçimde adet ile alfabenin harfleri telaffuz öğretir. Çocuğunuz Çocuk Dots bağlayın oynarken seveceksiniz ile mükemmel eğlenirken çocuğunuzun öğrenme bilerek dinlenmek olabilir olması planlandı. Çocuklar bir hayvan veya çocuk genelde olabildiğince tespit edemez bir nesneyi anahat nokta bir sıra dokunun.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2015, 16:04
Kids Preschool Puzzles (Lite) Apk indir
Kids Preschool Puzzles (Lite) Apk indir
Çocuklar hep yaptığımız bir oyun öğrenme! Çocuk mektep eskisi Bulmacalar Lite eğitim programları, bütün çocuklar indirilen, (Hayvanlar ile besin) test etmek amacıyla bulmaca iki kategori içeriyor şayet Hayvanlar barındıran tam sürümünü (satın almadan eski, Spor, besin, Geometrik Şekiller, Meslekler, Sayılar, Taşımacılık, Harfler ile komplike). Çocuğunuz kaydırın ile keyifli bir ekran ortalığa çıkarmak amacıyla yerine renkli puzzle parçaları yapışır. Çocuklar bulmaca tamamladıktan sonra, bir bayan spikerinin güzel sesi şahane bir meslek çocuğu tebrik ile ekran tasvir neler çocuğu anlatıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2015, 15:46
Dibo Sing Along Show Apk indir
Dibo Sing Along Show Apk indir

Dibo Hediyelik Dinozor yepyeni ile video dans beraber coşku verici beraberinde yeniden bu yerde. İyi alışkanlıklar, eğlendirici oyunlar ile eğitim uygulamaları eğlendirici şarkı ile dans boyunca etkinlikler yoluyla dışa serilir. Çocuklar birlikte-şarkı ile programlarını izlemek asan vasıtasıyla egzersiz gerçekleştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2015, 12:52
Kids Shapes & Colors Preschool Apk indir
Kids Shapes & Colors Preschool Apk indir

Çocuklar Şekilleri ile Renkleri satın alma istekleri beraberinde çocuğunuzun bombalamaya olmayacaktır. yalnızca TEK in-app satın alma mevcuttur. Ücretsizdir. Öğrenme eğlendirici mümkün - bilhassa öğretmenler oyuncaklar olduğunda! Tanışma Teddy, Doll ile At ile renkler ile şekiller baresinde açıklama. Çocuklarınız, şekiller futbol bulmacalar ile renkli çizimler yapacağız. Teddy bir yıldız beraberinde onlar iyi yapmak her daim onları ödüllendirecek. Oynayalım ile öğrenelim!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2015, 12:41
Endless Reader Apk indir
Endless Reader Apk indir

Sonsuz alfabesi bir izlem vb., Sonsuz Reader beraberinde erken okuma muvaffak amacıyla sahne! Bu program "görme sözcükleri", mektepte, kütüphanede en sık kullanılmakta olan kelimeleri ile çocuk kitapları tanıttı. Çocuklar okuma akıcılık ulaşmak amacıyla görme bu kelimeleri tanımak gerekmektedir. Bu sözcüklerin pekçok olağanüstü yazım var zira görme sözcükleri tanıma başında okuyucular amacıyla faydalıdır, phonics malumatı kullanarak dışa sesi olamaz, ile sık sık fotoğraf kullanılarak temsil edilemez.
Devamı
  • Yorumlar: 0