Cep Menü
Android Cep Oyunlar
Cep Telefonu
Apk indir Beğen
Destekleyenler

Tarih: 15-04-2017, 20:56
Groupon Full Apk indir
Groupon Full Apk indir

Groupon evren üstünde 500' den aşırı şehirde en iyi görev, yemek,satın alma alanlarında sizlere %50 - 90' lara varan benzersiz indirimleri sunar. Groupon aplikasyonunu indirerek pekçok kampanyada iskonto kazanmaya başlarsınız. şayet en güncel moda moda ürünlerini merak etmekte, şehirdeki yepyeni bir restaurantı merak etmekte, yahut toplantılarınızda tropikal bir tatilin hayalini kuruyorsanız, beğeneceğiniz bütün indirimleri sizlere sunabiliriz. O rahatlatıcı masajdan bundan sonra aşırı uzak kalmamanız, etkinlik biletlerinizi elde etmeniz, yahut bizzat pizzanızı yeme şansını kaçırmamanız amacıyla bütün kampanyalar anında kullanıma hazırdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-04-2017, 20:56
Yemeksepeti Full Apk indir
Yemeksepeti Full Apk indir

Yemek ile paket servis dendiğinde ilk kez akla gelen, Türkiye'nin çevrimiçi yemek siparişi portalı yemeksepeti.com, şuandan itibaren Andriod uygulamasıyla cebinizde. Yemeksepeti.com yemek siparişlerinizi en süratli ile en asan biçimde alıyor ile alakadar restorana hemen iletiyor. Kredi kartı, emniyet sorunu yok. Yemek siparişinizi hiçbir özüt ücret ödemeden verin, 10-45 dakika (restoranın ortalama gönderim süresi) bünyesinde yemeğiniz elinizde olsun.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-04-2017, 20:55
eBay Full Apk indir
eBay Full Apk indir

EBay anda Android evren çapında bir çevrimiçi alışveriş deneyimi oluşturmak amacıyla hep gün çalışıyoruz. EBay programı hep ne vakit ile hep yerde eBay deneyimi, göz satın almak, satmak ile idare etmek amacıyla basitleştiren özellikler beraberinde dolu olduğunu!
EBay mobil beraberinde bunları edebilirsiniz: :D
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-04-2017, 17:40
Barkod Okuyucu Full Apk indir
Barkod Okuyucu Full Apk indir
Barkod Okuyucu
Barkod okuyucu barkoda sahiptir herhangi bir eseri veritabanımızda taratıp ürüne değişli malumatları öğrenmenizi sunmaktadır. Ürünün nerelerden ne kadara tedarik edilebileceği uygulamamızı benzersiz kılmaktadır. Türkiye'nin ilk kez barkod okuma programı şu an amacıyla deneme aşamasındadır ile veritabanı hep geçtiğimiz gün büyütülmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-04-2017, 17:40
Hızlıal Full Apk indir
Hızlıal Full Apk indir
Türkiye’nin en süratli ile hesaplı alışveriş deneyimini şuandan itibaren Android yüklü cihazlarınızdan yaşamaya hazır mısınız?
2007 yılından bu yana 2 milyondan aşırı sipariş ile 1 milyondan aşırı üyesiyle Türkiye’nin en süratli ile en hesaplı çevrimiçi alışveriş merkezi hizlial.com şuandan itibaren cebinizde. Bilgisayardan beyaz eşyaya, cep telefonundan kozmetiğe, hırdavattan anne & bebek kategorisine denli 1500’den aşırı alt mağazada 400 bine yakın eser sizleri bekliyor. en üst sipariş kuvvetini hesaplı fiyat politikasıyla birleştirerek çevrimiçi alışveriş deneyimini hep gün binlerce kişiye sunan hizlial.com’un mobil programı sayede eserleri tetkik edebilir, satın alabilir, yorumları okuyabilir, siparişlerinizi izleme edebilir ile fazlasıyla bundan sonra fazlasını edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-11-2016, 20:54
yakala.co apk indir
yakala.co apk indir

yakala.co, yaşadığın şehri keşfetmen, gezmek dilediğin yere gitmen, almak dilediğin şeyi alman amacıyla bütçeni ikiye katlar. Zira bulunan fırsatlar, umumi fiyatının yarısı seviyesindedir. hem de pek çok vakit %50’nin de üstünde bir indirimle karşılaşırsın. Harika lüks yerler, sportif, kültürel, eğlendirici ile öğretici etkinlikler, hep gün tekrarlanan yakala.co fırsatlarında seni bekliyor olması planlandı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-11-2016, 20:51
DEICHMANN apk indir

DEICHMANN apk indir

Deichmann kundura büyüleyici dünyasını birlikte Android telefon ve tabletlerde. Bayanlar, baylar ile ufaklıklar amacıyla alışveriş bütün avantajlarını keşfetmesine imkan sunmaktadır. hep mekanda ile istediğiniz vakit favori kundura satın alın. kundura alemi ile en güncel haberleri alın ile etkileşimli hizmet alan dergisi keşfetmek. Dijital istediğiniz ayakkabıyı deneyin veya ayaklarınızı hesaplamak, yenilikçi gelişmeler baresinde açıklama edinin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-11-2016, 20:40
bimeks apk indir

bimeks apk indir

Bimeks'deki beyaz eşyadan sınalgıya, bilgisayardan cep telefonuna, ufak ev aletlerinden tabletlere, şahsi bakim ürünlerinden aksesuarlara on binlerce eseri tetkik edebilir, kullanan kimse yorumlarını okuyup, eser sorgulama ile mukayese yapabilir, bizzat yorumlarınızı katabilir ile dilediğiniz eseri güvenle satın alabilirsiniz. Bimeks hesabınızla giriş yapıp sepetinize ulaşın, siparişinizi oluşturun, ürünlerinizin ne vakit elinize ulaşacağını izleme edebilirsiniz yahut siparişinizi güncelleyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-11-2016, 20:37
Avon apk indir

Avon apk indir


AVON’un makyaj, parfüm, güzellik ile bundan sonra pek çok kategoride biri birinden mükemmel ürünlerine sahiptir olmanın en asan ile keyifli yolu! AVON Mobil Alışveriş programı beraberinde AVON fihristi şimdi parmaklarınızın ucunda.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-11-2016, 20:21
Sihirli Ayna apk indir
Sihirli Ayna apk indir
Evrenin en beğenilen güzellik markalarından Avon’un ürünlerini test etmek bundan sonra fazlasıyla asan. Sen de büyülü Ayna’yı keşfet, en sevdiğin makyaj ürünlerini hemen sınama fırsatını yakala!
- Dilersen bizzat geliştirdiğin makyajları kaydedip, arkadaşlarınla paylaşabilirsin.
- Beğendiğin eserleri bir tıkla sepetine atabilir ile kolaylıkla satın alabilir,
- En güncel moda makyaj uygulamalarını görebilir, bizzat yüzünde deneyebilir,
Seni büyülü ayna beraberinde güzelliğine güzellik katmaya çağrı ediyoruz, hatta bir tikla!
Devamı
  • Yorumlar: 0